پولستار 2 جدید چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

1397/10/15
Content Article Detail

پولستار 2 کم‌کم پدیدار خواهد شد و سازنده‌ی آن نیز اولین تیزر تصویری از محصول خبرساز خود را منتشر کرده است.

این خودرو که یک فست بک 4 درب شیک خواهد بود از قوای محرکه‌ی الکتریکی و پرفورمنس به منظور رقابت با تسلا مدل 3 بهره خواهد برد. در تیزر منتشر شده چیز زیادی دیده نمی‌شود اما می‌توان پورت شارژ الکتریکی در عقب و چراغ‌هایی را دید که با نوار نورانی نازک به همدیگر متصل شده‌اند.


پولستار 2 همچون اکثر خودروهای فست بک دارای شیشه عقب خمیده‌ای است که با صندوق‌عقب نسبتاً کوتاه همراه شده است. در تیزر منتشر شده می‌توان بخشی از بدنه‌ی شناور و موج‌دار پولستار 2 را دید که با خط شانه‌ی چشمگیری همراه شده است.

این خودروساز اشاره‌ای به جزئیات محصول جدیدش نداشته اما تأیید شده این خودرو از سیستم اطلاعات سرگرمی اندروید سود خواهد برد. این سیستم که گوگل اندروید HMI نام دارد از دستیار گوگل برخوردار خواهد بود که دستیاری مجازی مشابه با آمازون الکسا می‌باشد.


جدای از تأیید برخی ویژگی‌های پولستار 2، شرکت سازنده مشخصات فنی ابتدایی این خودرو را نیز اعلام کرده است. پولستار می‌گوید محصولش از قدرت حدود 395 اسب بخاری برخوردار خواهد بود و برد حدود 480 کیلومتری خواهد داشت.

ازآنجایی‌که پولستار 2 به جنگ تسلا مدل 3 خواهد رفت بنابراین می‌توان انتظار قیمت مشابهی را داشت. پولستار خاطرنشان ساخته این خودرو را می‌توان مشترک شد و یا اینکه به‌صورت سنتی خریداری نمود.

اگرچه قیمت خودرو مشخص نیست اما تسلا مدل 3 قیمت پایه‌ی 44 هزار دلاری (بدون اضافه شدن مشوق‌ها) دارد اما در آمریکا تنها با مشوق مالیاتی 3750 دلاری ارائه می‌شود. پولستار این مشکل را نخواهد داشت و بنابراین مشتریان خواهند توانست از مشوق 7500 دلاری برخوردار شوند.

این خودرو در هفته‌های آینده رونمایی خواهد شد بنابراین منتظر اخبار بیشتر از آن باشید.

منبع مقاله : پدال

دیدگاه جدید