• News Archive

  خروج خودروسازان خارجی مشکلی برای صنعت خودرو ایجاد نخواهد کرد

  عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: خروج خودروسازان خارجی مشکلی برای صنعت خودرو ایجاد نخواهد کرد به شرط آنکه خودروسازان خودروهای داخلی را آسیب‌شناسی کرده، نقاط قوت آنها را تقویت و معایب‌شان را برطرف کنند.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  قراردادهای جدید خودرویی با نظارت مجلس صورت گرفت

  در قراردادهای جدید خودرویی که با نظارت مجلس نیز صورت گرفت، تلاش شد تا در صورت بد عهدی و خروج شرکت های طرف قرارداد، زیانی به ایران وارد نشود بطوریکه ضمانت هایی از طرف هایی خارجی برای اجرای تعهدات گرفته شده است.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  در زمان تحریم، اعمال برخی از استانداردهای جدید غیر ممکن خواهد بود

  در صورت اجرایی شدن تحریم های جدید، سازمان استاندارد باید برای کمک به خودروسازان و همچنین اجرایی شدن استانداردهای جدید تعامل و همکاری بیشتری داشته باشد چراکه تحریم ها مانع اصلی اجرایی شدن تمام 85 مورد اعلام شده، است.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  SP100 نخستین تجربه ایران در زمینه ساخت پلت‌فرم‌های خودرویی

  پلت‌فرم SP100، یک مگاپلت‌فرم پیشرفته محسوب می‌شود و سایپا را قادر خواهد ساخت تا خودروهای متنوعی در کلاس‌های گوناگون نظیر سدان، هاچ‌بک، شاسی بلند و CUV را با تکیه بر آن تولید کند.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  هر 10 دقیقه یک دستگاه نیسان لیف به فروش می رسد

  کمپانی خودروسازی نیسان بعد از شروع ثبت سفارش نسل جدید نیسان لیف، تاکنون موفق به دریافت 37 هزار سفارش از سوی مشتریان خود تنها در بازار اروپا شده است.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  12 تصور نادرست که از خودرو‌ها داریم

  باورهایی که در تمام سطوح زندگی ما وارد شده و نقش مهمی در تصمیم‌گیری‌هایمان بازی می‌کنند. اگر تصور می‌کنید اینگونه باورها مختص سال‌های گذشته بوده و با پیشرفت علم و فناوری نقش آنها کمرنگ شده سخت در اشتباهید؛ این‌گونه تصورات آن‌قدر قدرتمند و ظریف هستند که بتوانند خود را همگام با تغییرات زندگی به آسانی به روزرسانی کرده و همچنان در صحنه بدرخشند.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  رکود بازار خودرو در کانادا

  آمار فروش خودرو در کانادا در ماه مه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  معضل طرح ترافیک جدید برای وانت بارها

  عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی اصناف تهران، در خصوص مشکلات پیک های موتوری و وانت بارها اظهارداشت : درحال حاضر یکی از اصلی ترین مشکلات وانت بارهای پیک ، تخصیص طرح ترافیک جدید و محدودیت های ایجاد شده در این طرح است.مشکلات وانت بار ها و پیک های موتوری به اقداماتی که در گذشته در رابطه با طرح ترافیک و حمل و نقل، و همچنین تصویب طرح ترافیک جدید و تعویض پلاک بوده است ، منوط می شود و این مشکل ...
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  تفاوت چشمگیر قیمت کارخانه و بازار خودروهای داخلی

  رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران در خصوص آخرین وضعیت بازار خودروهای داخلی گفت : پس از اعلام افزایش قیمت 9.6 درصدی خودروهای زیر 45 میلیون تومان از اواخر خرداد ماه عرضه قطره چکانی خودرو به بازار موجب افزایش چشمگیر اختلاف قیمت خودروهای مذکور در کارخانه و بازار شده است.
  تاریخ: 1397/3/19
 • News Archive

  قطعه‌سازان ارز مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند

  نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: قطعه‌سازان ارز مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند اما تامین ارز واردکنندگان خودرو محدودیت‌هایی دارد، زمانی که محدودیت منابع ارزی ایجاد ‌شود اولویت‌بندی به اقدامی اصلی تبدیل می‌شود.
  تاریخ: 1397/3/13
 • News Archive

  آخرین دستگاه از دوج چلنجر SRT دمون مدل 2018 تولید شد

  کارخانه مونتاژ برمپتون فیات کرایسلر در ایالات متحده آخرین دستگاه از دوج چلنجر SRT دمون مدل 2018 را تولید کرد.
  تاریخ: 1397/3/13
 • News Archive

  گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک آسیب کم‌تری به محیط زیست وارد می‌کند

  مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با تاکید بر اهمیت استفاده از گاز طبیعی، تصریح کرد: گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک آسیب کم‌تری به محیط زیست وارد می‌کند.
  تاریخ: 1397/3/13
از تاریخ
تا تاریخ