همکاری با ایرانی کار

سامانه ایرانی کار به عنوان پرتال جامع خودروی کشور با هدف ارائه سرویس های خدماتی متنوع به کاربران عمومی صنعت خودرو راه اندازی شده و هم اکنون بیش از ۱۶ سال است که محمل فروش اینترنتی محصولات اکثر خودروسازهای کشور بوده و نزدیک به ۳ میلیون دستگاه خودرو از طریق این بستر به فروش رسیده است.

جایگاه کلیدی این سامانه در صنعت خودرو به دلیل حجم بالای فروش و بهره گیری از زیر ساخت منحصر به فرد کنترل هجوم های لحظه ای کاربران، از علل اصلی انتخاب این سامانه به عنوان یک محصول دانش بنیان بوده است.

سامانه ایرانی کار از جمله پر بازدید ترین سایت های ایرانی، با توجه به فعالیت های گسترده در زمینه دیجیتال مارکتینگ، بستر مناسبی برای نمایش تبلیغات به منظور معرفی کالا و خدمات کسب و کار شما می باشد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ ایرانی کار:

تبلیغات بنری: جایگاه های بنری سایت ایرانی کار در صفحه اصلی و صفحات داخلی در سایز های متنوع به صورت ثابت و اسلایدر تعریف شده و بستری متناسب با تبلیغات شما فراهم آورده شده است.

الف) انواع جایگاه های بنری با توجه به سایز و محل قرارگیری:

بنری صفحه اصلی – اسلایدر – A

دو بنر صفحه اصلی – ثابت –  B1, B2

بنر صفحه اصلی – سمت چپ – اسالیدر – C

بنر صفحه اصلی – پایین آخرین نوشته ها – ثابت – D2, D1

بنر در تمام صفحات داخلی – پایین پربازدیدترین مطالب

ب) جایگاه رپرتاژ آگهی:

نمایش رپرتاژ آگهی در سایت ایرانی کار به صورت زیر می باشد:

۱) در صفحه اصلی جایگاه “آخرین نوشته ها” به مدت ۴۸ ساعت

۲) در صفحات داخلی در پایان مطلب خبر به مدت ۷ روز

شایان ذکر است که تمام رپرتاژ ها آرشیو و بایگانی میشوند.

هر رپرتاژ شامل ۳ لینک فالو، ۲ عکس و حداکثر ۱۲۰۰ کلمه (اعداد ذکر شده در قبال تغییرات مورد نظر منعطف می باشند) می باشد.

ج) تبلیغات بک لینک:

تبلیغات بک لینک در تمام صفحات داخلی به مدت یک ماه در سایت ایرانی کارقابل نمایش می باشد.

د) جایگاه صفحه اطلاعات خودرو

صفحه اطلاعات خودرو از پربازدیدترین صفحات داخلی سایت ایرانی کار می باشد که شامل اطلاعات تمام برندهای خودروسازی در سطح جهان اعم از تاریخچه، انواع مدل های ساخته شده توسط برند انتخاب شده و لینک سایت های مرتبط با آن برند می باشد. جایگاه های تبلیغاتی این بخش شامل ذیل می باشد:

هدر F و بنر سمت چپ G

ح) جایگاه منتخب ایرانی کار

جایگاه منتخب ایرانی کار جایگاهی است پربازدید و متناسب با تبلیغات متنی که در صفحه اصلی و بالای اسلایدر اصلی سایت قرار دارد.

شایان ذکر است که در صورت نیاز به مشاوره برای امور تبلیغات و یا ایجاد کمپین های تبلیغاتی متناسب با کسب و کار مد نظرتان، با شماره تماس ۸۶۰۳۴۵۸۶-۰۲۱ و داخلی ۲۲۰ و یا شماره همراه ۰۹۳۸۷۵۸۴۰۱۳ ارتباط حاصل نمایید.

دکمه بازگشت به بالا