خلافی-خودرو-آنلاین

استعلام خلافی خودرو چالش برانگیزترین مشکلی است که شاید اکثر رانندگان با آن روبرو شده باشند. اکثر آنها نیز حتی ممکن است برای انجام این عملیات از شما درخواست هزینه کنند و این در حالی است که شما برای این فرایند نیازی به هزینه کردن ندارید و کاملا رایگان است. در کلی برای استعلام خلافی خودرو بطور کلی ۴ روش وجود دارد که اولین روش بصورت حضوری و دومین روش به صورت اینترنتی می باشد که در ادامه این مطلب به گزارش ایرانی کار به نقل از نمناک بصورت کلی به شما توضیح خواهیم داد.

استعلام خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو آنلاین

اولین روشی که اصولی ترین و ساده ترین روش جهت استعلام خلافی خودرو آنلاین می باشد، روش مراجعه حضوری به دفاتر پلیس ۱۰+ می باشد که با ارائه مدارک مربوطه اعم از سند خودرو، بیمه نامه و یا کارت خودرو به همراه ۳ هزار تومان هزینه نقدی، می توانید اقدام به استعلام خلافی خودرو کنید. توجه کنید که اگر خلافی شما بیش از یک میلیون تومان باشد، می بایست به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید.

استعلام پیامکی خلافی خودرو

دومین روشی که قصد معرفی آنرا به شما داریم، استعلام پیامکی خلافی می باشد که در این راستا شما باید کد ۱۷ رقمی VIN که بر روی کارت خودرو شما ثبت شده است را به سامانه «۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰» ارسال کنید و سپس کمی منتظر باشید تا میزان خلافی به همراه شناسه پرداخت خودرو شما بصورت پیامکی ارسال شود.

بیشتر بدانید: زمان تعویض روغن گیربکس

استعلام تلفنی خلافی خودرو

روش دیگری که شما با استفاده از آن می توانید اقدام به استعلام خلافی خودرو کنید، بصورت تلفنی می باشد که بی شک یکی از آسان ترین روش های ممکن برای این امر می باشد. از این رو اگر شما قصد انتخاب این روش را دارید باید با شماره ۸۸۲۸۸۸ – ۰۲۱ تماس حاصل نمائید و از میزان جرائم و خلافی خودرو خود اطلاع کسب کنید.

کد ussd خلافی خودرو

یکی دیگر از روش های استعلام خودرو استفاده از کد ussd می باشد که از آسان ترین و ساده ترین روش های ممکن در این زمینه می باشد. برای استفاده از این روش کافیست که از منو شماره گیری کد دستوری #۱۱۰* ( ستاره ۱۱۰ مربع ) را شماره گیری کنید که در قدم اول با تصویر ذیل روبرو خواهید شد که می بایست گزینه اول ( خدمات قابل ارائه ) را انتخاب و سپس بر روی Send کلیک کنید؛

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *