پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه مهر ۹۹

طبق اطلاعیه صادر شده از سوی گروه خودروسازی سایپا، طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه مهر ۹۹ از فردا چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح (۹۹/۷/۹)، آغاز شده و طی مدت سه روز ادامه خواهد داشت. (لازم به ذکر است که این طرح فروش ویژه به صورت بیست و چهار ساعته و شبانه روزی اجرا خواهد شد و متقاضیان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز، نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.)

طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه مهر ۹۹

برای ثبت نام در طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه مهر ۹۹، به درگاه فروش اینترنتی محصولات سایپا مراجعه کرده و ضمن وارد ساختن اطلاعات ورود خود، مراحل ثبت نام را پیش ببرید.

در این طرح خودروهای ساینا دنده ای، تیبا صندوق دار، تیبا ۲، سایپا ۱۵۱ و کوئیک R عرضه شده است. مبلغ علی الحساب برای این خودروها نیز مطابق مبالغ زیر اعلام شد:

مدل خودرو مبلغ پیش پرداخت
ساینا دنده ای ۳۸,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تیبا صندوق دار ۳۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
تیبا ۲ ۳۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
سایپا ۱۵۱ ۳۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
کوئیک R ۵۰,۷۰۰,۰۰۰ تومان

زمان تحویل

زمان تحویل خودروهای ساینا دنده ای، تیبا ۲، تیبا صندوق دار و سایپا ۱۵۱؛ تیر، مرداد و شهریور ۱۴۰۰ خواهد بود. همین طور زمان تحویل کوئیک R نیز شهریور ۱۴۰۰ اعلام شده است.

لازم به توضیح است که شرایط قرعه کشی و مقررات مربوط به آن در این دوره طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا مربوط به مهر ۹۹ نیز برقرار خواهد بود. به علاوه عده ای از متقاضیان که دارای اطلاعات نام کاربری و رمز عبور ثبت نامی از دوره های قبلی هستند، می توانند از همین اطلاعات برای ورود به وب سایت فروش استفاده نمایند.

اخبار روز خودرو را در ایرانی کار دنبال کنید.

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *