فروش فوری ایران خودرو 20 آبان

دور جدید فروش فوری ایران خودرو ۲۰ آبان ماه از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد و خودروهای پژو ۴۰۵ اس ال ایکس، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دنده ای با سقف پانوراما، رانا پلاس و ۲۰۶ تیپ ۲ در آن عرضه می شوند. لازم به ذکر است که زمان تحویل خودروها در این فروش فوری، حداکثر ۹۰ روزه اعلام شده است.

فروش فوری ایران خودرو ۲۰ آبان

فروش فوری ایران خودرو ۲۰ آبان ماه با قیمت های قطعی همراه خواهد بود و از فردا سه شنبه ۲۰ام آبان ماه برای مدت ۳ روز اجرا خواهد شد.

قیمت قطعی خودروهای حاضر در این فروش فوری به شرح زیر هستند:

مدل خودرو قیمت خودرو (به تومان)
پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
سورن پلاس ۱۸۸,۰۰۰,۵۰۰
پژو ۲۰۷ دنده ای ۱۹۹,۶۲۱,۰۰۰
رانا پلاس ۱۷۹,۵۱۶,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۱۰,۱۱۱,۰۰۰

لازم به ذکر است که شرایط فروش های قبلی، همچنان در این دوره نیز مقررات و شرایط فروش های قبلی برقرار خواهند بود. افراد واجد شرایط و نیز آن دسته از منتخبان دوره های قبلی که به هر دلیل موفق به واریز وجه نشده اند، می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام لازم را انجام دهند.

لازم به ذکر است که متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام،‌ با انجام قرعه کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

مقررات شرکت در قرعه کشی ایران خودرو مطابق بخشنامه

۱ .به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق مي گيرد.

۲ .متقاضي ملزم به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) مي باشد.

۳ .حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) در شركت هاي ايران خودرو و سايپا ۴۸ ماه مي باشد.

۴ .امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتي به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كميته خودرو وجود ندارد.

۵ .متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و لازم است از كارت هاي بانكي به نام خود براي واريز وجه استفاده نمايد. همچنين شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام خود متقاضي باشد.

۶ .ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.

۷ .كد نمايندگي كه در مرحله دوم و در زمان واريز وجه توسط متقاضي انتخاب مي گردد،مي بايست با آدرس و كد پستي متقاضي در يك استان باشد.

۸ .انتقال حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹ .گارانتي خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل مي گردد و در مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل ۱،۰۰۰ كيلومتري خودرو نيز الزامي است.

۱۰ .سند و فاكتور فروش خودرو تا پايان مدت يك ساله رهن،نزد شركت ايران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسويه حساب مشترى و فك رهن تحويل مشتريان گرامى خواهد گرديد.

نكته۱: براي متقاضي داراي پلاك فعال انتظامي (نصب برروي خودرو) امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود.

نكته۲: كساني كه فاقد گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) و يا داراي پلاك انتظامي فعال باشند و در اين طرح ثبت نام نمايند،ضمن كان لم يكن تلقي شدن ثبت نام تا ۳ سال امكان ثبتنام دركليه طرح هاي فروش آتي محصولات شركت ايران خودرو را نخواهند داشت .

نكته۳: در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

۱ نظر در حال حاضر

  1. سلام بنظر بنده ،باید هرخانواده ای فقط یک بار اجازه ثبت نام وبرنده شدن باشد،چون الان خونه هست که دویا سه ماشین برنده شدند وفقط یکی نیاز دارند بقیه رامیفروشندبه دلالها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *