اطلاعیه‌های فروش

طرح فروش ۴ خودرو بهمن موتور

طرح فروش شرکت بهمن موتور امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ آغاز می‌شود. بهمن موتور در این طرح چهار مدل از محصولات خود را به صورت نقدی برای فروش ارئه می‌دهد.

 

طرح فروش بهمن موتور ۱۹ آذر ۱۴۰۱ با امکان سفارش ۴ مدل از محصولات این شرکت، آغاز می‌شود. بهمن موتور ۴ خودروی ون باری اینرودز، کاپرا ۲، وانت کارا تک کابین و دو کابین را در این طرح فروش در نظر گرفته است. این خودروها فقط در رنگ سفید ارائه خواهند شد و موعد تحویل آنها، هفته اول بهمن‌ماه سال جاری خواهد بود. جزئیات کامل و قیمت محصولات را در ادامه مطلب بخوانید.

 

شرکت بهمن موتور قصد دارد از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ تا تکمیل ظرفیت خودروها وانت کارا تک کابین، وانت کارا دو کابین، کاپرا ۲ و ون باری اینرودز را به شکل نقدی بر روی سایت https://bahman.iranecar.com به فروش برساند. در ادامه جزئیات شرایط فروش جدید بهمن موتور در آذر ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

شرکت بهمن موتور در این طرح وانت کارا تک کابین تیپ ۴ را با قیمت ۳۲۵ میلیون تومان، وانت کارا دو کابین تیپ ۴ را با قیمت ۳۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، وانت کاپرا ۲ را با قیمت ۶۵۲ میلیون تومان و وانت باری اینرودز را با قیمت ۵۵۹ میلیون تومان به فروش می‌رساند. ضمن این که این خودروها در مدل ۱۴۰۱ و رنگ سفید به مشتریان عرضه می‌شوند.

 

همچنین در این طرح سود انصرف سالیانه ۱۳ درصد، جریمه تاخیر ماهانه ۲.۵ درصد و زمان تحویل خودرو نیز هفته اول بهمن ماه اعلام شده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا