سرویس استعلام‌ها

خودروی شما

شما با پارک خودروهایتان در پارکینگ ایرانی کار می‌توانید علاوه بر سهولت دسترسی به قسمت‌های مختلف خدمات این مجموعه، از پیشنهادات و تخفیفات مختص خودرو خود بهره‌مند شوید. همچنین پارکینگ ایرانی کار با ذخیره‌سازی ایمن سوابق استعلام و پرداختی‌های شما، این امکان را برایتان به وجود می‌آورد تا خدمات بعدی را در کمترین زمان و راحت‌ترین حالت ممکن دریافت کنید.

ویژگی‌های استعلام با ایرانی کار :

خدمات متنوع

ایرانی کار متولی خدمات جامع خودروداری در ایران است که شامل سرویس‌های مختلفی مانند استعلام، تجمیع و پرداخت جرایم رانندگی، مشاهده عکس، محل، ساعت و دلیل خلافی، بررسی وضعیت گواهی‌نامه، پلاک و کارت سند خودرو، پرداخت عوارض آزادراهی، طرح ترافیک، پارک حاشیه‌ای و پرداخت عوارض سالیانه خودرو می‌شود.

مزایای فراوان

ایرانی کار یک سوپراپ کامل خودروداری است که جایگزین چندین اپلیکیشن در گوشی موبایل شما خواهد شد. بهر‌ه‌مندی از تخفیف‌های مناسبتی و کمپین‌های دوره‌ای از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان ایرانی کار است. همچنین سهولت کار و پرداخت‌های ایمن از مزایای عضویت در خانواده بزرگ ایرانی کار است.

پرداخت با کیف پول

ساده سازی خدمات پرداخت یکی از ویژگی‌های اپلیکیشن ایرانی کار است. کاربران ایرانی کار برای صرفه‌جویی در زمان خود می‌توانند برای پرداخت قبوض و جرایم از کیف پول اختصاصی خود استفاده کنند. کافی است ایرانی کارلیکیشن ایرانی کار را دانلود کرده و با ثبت نام در آن، از خدمات متنوع پرداخت الکترونیک ما بهره‌مند شوید.

خودروتو پارک کن جایزه بگیر!

قرعه کشی فصلی

با حداقل 500 امتیاز در قرعه کشی ایرانی‌کار شرکت و شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید. برای اطلاع از جوایز خودرو خود را پارک کنید.

تخفیف های ویژه

با عضویت در باشگاه مشتریان ایرانی کار از تخفیفات خدمات ایرانی کار بهره مند شوید.

دعوت کن، جایزه بگیر

با معرفی ایرانی کار و دعوت دوستانت کسب امتیاز کن و شانس برنده شدن در قرعه کشی ها را افزایش بده.

باشگاه مشتریان ایرانی کار برای تشکر از خانواده ایرانی کار و با هدف ارائه خدمات متفاوت به کاربران وفادارش راه‌اندازی شده است. شما می‌توانید با عضویت در باشگاه مشتریان ایرانی کار از مزایایی چون تخفیفات، شرکت در قرعه کشی‌ها و جوایز ویژه اعضاء باشگاه، اطلاع از تخفیف‌ها و جشنواره‌های فروش بهره مند شوید.

باشگاه مشتریان ایرانی‌کار