اخبار خودرو

۲۰۷ با موتور TU۳ مطابق با الزامات استانداردی است

گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر اینکه پژو ۲۰۷ با موتور TU۳ تمام استانداردهای ایمنی الزامی را دریافت کرده، این محصول را منطبق با استانداردهای مورد نیاز نظیر برخورد از رو‌به‌رو، استاندارد برخورد جانبی و استاندارد برخورد عابر پیاده دانست که این استانداردها در گواهی‌های بین‌المللی ثبت شده و مورد تایید مراجع بین‌المللی است.

در پی درج مطالبی درخصوص ویژگی‌های محصول پژو ۲۰۷ با موتور TU۳ در رسانه‌ها، ایران‌خودرو عنوان کرده، به دلیل محبوبیت خودرو پژو ۲۰۷، مقرر شد این محصول با موتور TU۳ به عنوان محصول پایه در خانواده محصولات پژو ۲۰۷ تعریف و به بازار عرضه شود.

براساس این گزارش، این محصول دارای امکاناتی نظیر سیستم‌های تهویه اتوماتیک، مالتی مدیا، کروز کنترل، دوربین دید عقب، ترمز جلو دیسکی، چراغ‌های روز (دی‌لایت)، سیستم کنترل صوتی روی غربیلک فرمان و آیینه‌های برقی است. این خودروساز، با اشاره به مزایای بهره‌برداری از موتور TU۳ روی محصولات تولیدی از جمله محصول پژو ۲۰۷، تاکید کرده در زمینه مصرف سوخت، این موتور کم‌مصرف‌ترین موتور خانواده ایران‌خودرو است و استفاده از این موتور این امکان را می‌دهد تا طیفی از محصولات با تنوع قوای محرکه در سبد محصولات تولیدی این شرکت قرار گیرد. شرکت‌های خودروساز در دنیا به منظور پاسخ به تقاضای مشتریان، عموما طیف متنوعی از موتورها را متناسب با کلاس ابعادی روی یک محصول کالیبره و به بازار عرضه می‌کنند.

با این رویکرد، شرکت پژو نیز طیف متنوعی از موتورها با حجم متفاوت را روی خانواده محصولات خود، تولید و به بازار عرضه کرده است. در همین راستا شرکت ایران‌خودرو نیز خودروی پرتقاضای ۲۰۷ را با موتور TU۳ به عنوان یک خودرو کم‌مصرف‌تر در سبد محصولات تولیدی خود عرضه کرده است.

موتور TU۳ کم‌حجم‌ترین موتور ایران‌خودرو به شمار می‌رود و با وجود حجم پایین، راندمان مطلوبی دارد. ایران‌خودرو تاکید کرده، این محصول یکی از خودروهای جدید تولیدی این خودروساز است که قاعدتا قیمت آن متناسب با تغییرات قیمتی برخی نهاده‌های تولید تعیین شده است.

منبع خبر: دنیای اقتصاد

شماره خبر: ۳۹۷۴۸۷۹

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا