کارشناسی فنی و بدنه خودرو

کارشناسی خودرو یکی از مهم ترین خدماتی است که می بایست پیش از خرید و پرداخت وجه صورت پذیرد. ایرانی کار این امکان را فراهم ساخته تا پس از کارشناسی خودرو، گزارش کاملی از سلامت تمامی بخش های خودرو را در اختیار متقاضی خدمت قرار دهد تا خریدی امن و مطمئن را تجربه نمایند.

تماس با کارشناس

تلفن تماس021-54945داخلی1

مزایای کارشناسی خودرو ایرانی کار

تیمی متشکل از کارشناسان مجرب و با سابقه

تیمی متشکل از کارشناسان مجرب و با سابقه

حضور کارشناس ظرف مدت 30 دقیقه پس از تماس

حضور کارشناس ظرف مدت 30 دقیقه پس از تماس

استفاده از تجهیزات دیجیتال جهت کارشناسی خودرو

استفاده از تجهیزات دیجیتال جهت کارشناسی خودرو

کارشناسی فنی و بدنه خودرو و صدور برگه کارشناسی

کارشناسی فنی و بدنه خودرو و صدور برگه کارشناسی

ارائه ضمانتنامه در صورت قصور کارشناسان ایرانی کار

ارائه ضمانتنامه در صورت قصور کارشناسان ایرانی کار

ارائه مشاوره رایگان جهت انجام یک معامله امن

ارائه مشاوره رایگان جهت انجام یک معامله امن

موارد کارشناسی تخصصی فنی و بدنه خودرو

card.title

مراحل کارشناسی خودرو ایرانی کار

card.title
خودرو مورد نظر خود را بازدید کرده و درباره قیمت و شرایط معامله با فروشنده توافق کنید
با ایرانی کار تماس بگیرید. کارشناس ما ظرف حداکثر 30 دقیقه در مکان حضور می یابد
کارشناسی رنگ، بدنه و سیستم های فنی توسط تجهیرات دیجیتال انجام خواهد شد
در صورت تایید سلامت خودرو توسط کارشناس ایرانی کار، با خیال راحت خودرو را بخرید

تعرفه کارشناسی خودرو

برای مشاهده تعرفه ها روی تصویر ضربه بزنید

سوالات متداول

چرا پیش از خرید‌ خودرو کارکرده باید آن را کارشناسی کرد؟
کارشناسی‌‌ خودرو ایرانی کار شامل چه مواردی می شود؟
در کارشناسی فنی چه مواردی مورد ارزیابی قرار می گیرند؟ آیا تجهیزات دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد؟
آیا کارشناسی قیمت جزء خدمات ایرانی کار است؟
آیا برگه کارشناسی هم به مشتری ارائه می شود؟
نحوه رزرو نوبت جهت کارشناسی‌ خودرو به چه صورت می باشد؟
اعزام کارشناس به محل کارشناسی چه مدت زمانی طول می کشد؟
هزینه کارشناسی‌ خودرو توسط ایرانی کار چقدر می باشد و شامل چه مواردی است؟
آیا امکان تغییر کیلومتر خودرو توسط فروشنده وجود دارد؟
آیا امکان تنظیم قولنامه توسط توسط کارشناس ایرانی کار پس از انجام کارشناسی وجود دارد؟
آیا برای کارشناسی‌ خودرو در محل حضور خریدار الزامی است؟
چه تضمینی بابت صحت انجام کارشناسی انجام شده وجود دارد؟
آیا فقط خودروهای کارکرده نیاز به کارشناسی دارند یا خودروهای صفر را هم باید با کارشناسی تحویل گرفت؟

درباره کارشناسی خودرو ایرانی کار بیشتر بدانید

کارشناسی خودرو در ایرانی کار

کارشناسی خودرو در ایرانی کار بسیار جامع بوده و شامل کارشناسی رنگ خودرو، کارشناسی بدنه خودرو، کارشناسی فنی (بررسی سیستم های فنی خودرو مانند موتور و گیربکس) ، کارشناسی آپشن ها، قیمت گذاری منصفانه خودرو و … می باشد. کارشناسی رنگ خودرو شامل بررسی سلامت کامل بدنه، رنگ شدگی و بررسی تعویض تمامی قطعات بدنه اعم از گلگیرها، دربها، شاسی، سقف و ستون ها است که برای این امر از بهترین دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ التراسونیک استفاده می شود.

کارشناسی فنی و آپشنهای خودرو

بررسی خودرو از نظر فنی، توسط کارشناس فنی خودرو ایرانی کار با استفاده از دستگاه دیاگ ۲۰۱۷ انجام می شود، ویژگی بارز دستگاه در این زمینه، امکان بررسی و تشخیص سلامت موتور، گیربکس، سنسورها، آپشن ها و کلیه سیستم های الکترونیک است که توسط این دستگاه به صورت کامل و دقیق بررسی شده و نمایش داده می شود. پس از بررسی بخش های ذکر شده توسط دستگاه دیاگ وضعیت و سلامت بخش های محرکه خودرو نیز بررسی خواهد شد. این بخش ها شامل رنگ دود اگزوز، روغن موتور، روغن گیربکس و … می باشد. در پایان، کارشناس فنی خودرو ایرانی کار سیستم های جلوبندی، ترمز و فرمان را با تست رانندگی بررسی و تجزیه و تحلیل می نماید. در گزارش ارائه شده توسط کارشناس فنی خودرو نتیجه این بررسی ها قید و به تایید طرفین معامله خواهد رسید. برگه کارشناسی سربرگ دار و مهر و امضا شده نیز در نهایت به متقاضی تقدیم خواهد شد. چنانچه خودور آپشن هایی مانند پدل شیفتر، سنسور دنده عقب، جک صندوق برقی و …. داشته باشد، توسط کارشناس خودرو ایرانی کار بررسی و صحت عملکرد آن ها به اطلاع متقاضی کارشناسی خواهد رسید. در گزارش کتبی تهیه شده توسط کارشناس، آپشنهای خودرو و وضعیت سلامت و عملکرد صحیح آن ها درج خواهد شد.

کارشناسی قیمت خودرو

بهترین و مطمئن ترین روش برای تعیین قیمت خودرویی که قصد خرید آن را دارید؛ استفاده از تجربه و مهارت های کارشناسی قیمت خودرو ایرانی کار می باشد. کارشناس خودرو با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارد می تواند کارشناسی قیمت، کارشناسی بدنه و کارشناسی فنی خودرو را به بهترین و اصولی ترین روش ها انجام دهد، به طوری که بهترین نسبت قیمت به ویژگی های فنی و بدنه و رنگ خودرو به خریدار ارائه می شود. اگر شما نیز قصد خرید خودرو دارید می توانید با برقراری تماس با ایرانی کار، کارشناس خودرو را به محل خرید فرا بخوانید تا از منصفانه ترین قیمت برای خودرو مورد نظر مطلع شوید. برای درخواست کارشناسی خودرو ایرانی کار، با یکی از شماره های ثابت یا موبایل ثبت شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناس ایرانی کار حداکثر ۳۰ دقیقه پس از تماس شما در محل حاضر شود. اگر با گوشی هوشمند وارد سایت شده اید تنها با لمس شماره، تماس برقرار خواهد شد. ضمنا بعد از ساعات کاری با تماس با تلفن همراه، ایرانی کار همچنان پاسخگوی شما برای مشکلات احتمالی یا رزرو کارشناسی برای روز بعد خواهد بود.

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

تشخیص نقاط رنگ دار بدنه در هنگام خرید خودرو از مهم ترین اصول در کارشناسی خودرو محسوب می گردد که توسط کارشناس و با استفاده از ابزار های به روز و دقیق انجام میگیرد. متخصصان حرفه ای ایرانی کار برای بررسی و گزارش تمامی مشکلات رنگ در خودروهای نقاشی شده و وسایل نقلیه در محل حضور خواهند داشت. کارشناس رنگ خودرو ایرانی کار گزارش های کتبی حرفه ای را با جزئیات کامل شامل نقص رنگ، دلایل احتمالی نقص رنگ و روش اصلاح احتمالی مرتبط با مشکلات رنگ خودرو را که بررسی، تجزیه و تحلیل نموده است را به شما ارائه خواهد داد. کارشناسی رنگ ایرانی کار در کارنامه خود، کارشناسی بیش از ۲۵ هزار وسیله نقلیه مربوط به نمایندگی های فروش خودرو، تولید کنندگان خودرو، انجمن های مصرف کننده، شرکت های بیمه … را ثبت کرده است. مرکز کارشناسی خودرو ایرانی کار، کارشناسان مستقل و متخصص رنگ را در اختیار دارد که گزارشات کاملی در مورد نقص رنگ خودرو تهیه و ارائه می دهد. کارشناسان رنگ ایرانی کار فرآیندهای تحقیق و توسعه که توسط تولید کنندگان رنگ استفاده می شود را درک کرده و گزارشاتی تضمین شده تهیه می کنند. در فرآیند کارشناسی بدنه خودرو که توسط کارشناسان ایرانی کار انجام می گیرد؛ بررسی وضعیت بدنه، سلامت اجزاء شامل رنگ شدگی یا تعویض شدگی و نیز صدمات وارده به شاسی، سقف، ستونها، سپرها و … انجام می گیرد و به طرفین معامله ابلاغ می گردد. برای رفع تردید های کارشناسی شخصی، ایرانی کار ازجدیدترین و بهترین دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ التراسونیک استفاده می کند تا بررسی ها به دقیق ترین وجه ممکن انجام گیرند. پس از بررسی های کامل معایت خودرو در گزارش درج خواهد شد و فرمی با عنوان کارشناسی خودرو توسط کارشناس تکمیل شده و به تایید دو طرف معامله خواهد رسید.

با ثبت ایمیل از جدید ترین اخبار، تخفیف و جوایز مطلع شوید...

Iranecar-logo

ایرانی‌کار با سابقه‌ای 18 ساله توسط شرکت دانش‌بنیان مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) طراحی، پیاده‌سازی و اجرا شده و اکنون به‌ مرجعی موثق، جامع و قابل اعتماد در صنعت خودرو و خدمات خودرویی تبدیل شده است.

نماد اعتماد الکترونیکیlogo-samandehi

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فاطمی، بین خیابان کارگر و خیابان سیندخت، جنب بانک سینا پلاک ۲۲۰بلوکB واحد۲۰۱

پشتیبانی :

021-54945
درباره ما

صفحات اجتماعی :

دانلود اپلیکیشن ایرانی کار
bazarmyketdownloadwebapp


کلیه حقوق برای شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) محفوظ است. کپی رایت ۲۰۲۳