سؤالات متداول

برای تمدید یا خرید بیمه نامه در پرتال خودرو باید به قسمت بیمه خودرو مراجعه نمود.  این قسمت این قابلیت را دارد که کاربر بتواند با انتخاب بیمه گزار، نوع بیمه (ثالث- بدنه) را مشخص نموده و آن را از طریق پرتال خودرو خریداری یا تمدید نماید.

پرتال خودرو با ایجاد نمودن بستری مناسب برای خودرو سازان بزرگ کشور مانند ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، سایپا دیزل و .... این امکان را فراهم نموده است تا مشتریان این شرکتها بتوانند با امنیت بالا خودروهای منتخب خود را بر بستر اینترنت از وب سایت این شرکت خریداری نمایند.

کلیه کاربران می توانند به آسانی در پرتال خودرو عضو شوند و از امکانات عضویت خود استفاده نمایند. پس از تایید عضویت توسط مدیریت سایت، خدمات و امکانات بیشتری نسبت به کاربران غیرعضو در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت.

پرتال خودرو با بهره گیری از روش های نوین امنیتی توانسته است امنیت پرداخت الکترونیکی را در بالاترین سطح ممکن برقرار نماید. این اطمینان به شما داده می شود که در تمامی مراحل خرید و پرداخت اینترنتی در پرتال خودرو، هیچ نگرانی در مورد عملیات پرداخت اینترنتی شما وجود ندارد.

پرتال خودرو جزو اولین سایت های ثبت شده در سایت مرجع نماد الکترونیکی (enamad) و با نشان دو ستاره می باشد که در طول سال های فعالیت خود توانسته است با ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران، امنیت اطلاعات شخصی و مالی خریداران را در بالاترین سطح رضایتمندی ارائه نماید.

برای مشاهده مشخصات فنی و تصاویر مربوط به خودرو ها باید به قسمت اطلاعات خورویی مراجعه نمایید. در این بخش این امکان در نظر گرفته شده است که شما علاوه بر مشاهده مشخصات فنی و تصاویر، قادر به مقایسه خودروها با یکدیگر باشید.

برای خرید یا انتخاب یک خودرو لازم است اطلاعات اولیه و پایه ای در مورد کارخانه سازنده، شکل ظاهری و سبک خودرو مورد علاقه خود داشته باشید. پرتال خودرو با ارائه سرویس اطلاعات خودرویی توانسته است این امکان را برای کاربران خود فراهم نماید که علاوه بر ارائه اطلاعات خودرویی، امکان مقایسه خودرو با برندها و مدل های مختلف را داشته باشند.

خدمات پرتال خودرو  در حوزه های متفاوت مانند فروش خودرو توسط خودرو سازان، خرید و فروش خودرو های نو و دست دوم، اطلاعات خودرویی، دانشنامه خودرویی و ...  آغاز شد. این پرتال هم اکنون علاوه بر فروش خودرو نو خودروسازان، خدمات دیگری مانند خرید و فروش خودروهای دست دوم، معاوضه، اطلاعات خودرویی، قیمت خودرو، معرفی مراکز خدماتی، تازه‌های بازار خودرو، اخبار و مقالات، واژه نامه خودرویی، شرایط فروش و پیش فروش خودرو سازان، فروش نقد و اقساط خودرو، خرید و تمدید بیمه نامه و  ... را ارائه می نماید.