اعلام شرایط پیش فروش محصولات شرکت زامیاد

شرایط پیش‌فروش وانت نیسان و وانت پادرا پلاس از از محصولات شرکت زامیاد جهت خرید متقاضیان محترم به شرح جدول زیر اعلام می‌گردد:

موعد تحویل قیمت خودرو مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت (ریال) نوع خودرو
بهمن ۱۴۰۰ قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان ۱/۰۶۲/۵۰۰/۰۰۰ نیسان تک‌سوز آپشنال
قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان ۱/۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ نیسان دوگانه‌سوز آپشنال
قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان ۱/۳۳۰/۰۰۰/۰۰۰ پادرا پلاس

*زمان تحویل خودروها مطابق جدول فوق در (هفته چهارم) ماه ذکر شده می‌باشد.

محصولات تجاری مشمول دستورالعمل‌های شورای محترم رقابت نمی‌باشند.

تاریخ و نحوه ثبت‌نام محصولات شرکت زامیاد


در این روش متقاضیان محترم می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ بطور مستقیم نسبت به ثبت‌نام خودرو تا پایان تکمیل ظرفیت، طبق مراحل ذیل اقدام نمایند:

شرایط بخشنامه:

 1. فروش محصولات صرفاً بصورت اینترنتی میباشد.
 2. در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه تکمیل وجه هزینه‌های مربوطه صادر خواهد شد.
 3. در روش پیش فروش، قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه و اخذ خواهد شد.
  تبصره: مبلغ واریزی از سوی مصرف کننده به عنوان بخشی از ثمن معامله به صورت علی‌الحساب پرداخت گردیده است. قیمت نهایی خودرو بر اساس قرارداد پس از صدور دعوتنامه توسط خودروساز و تکمیل وجه توسط مصرف کننده و بر مبنای قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشخص خواهد شد.
 4. در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.
 5. یکی از بسته‌های خدمت در زمان تکمیل وجه بصورت پیش‌فرض و “پیشنهادی” انتخاب شده است، در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و یا حذف آن داشته باشد، می‌تواند قبل از تکمیل وجه اقدام نماید.
 6. هر گونه محدودیت‌های لازم جهت ثبت نام، در سیستم فروش اعمال گردیده است.
 7. به محض تکمیل ظرفیت هر یک از محصولات اعلام شده، شرایط فروش غیر فعال خواهد شد .
 8. با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مشتریان، نمایندگی موظف است مدارک و مستندات مشتریان را مطابق بخشنامه‌های ۱۸۴۳۱۴ مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ و ۱۸۶۶۸۹ مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ کنترل و از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نماید.
 9. با توجه به دستورالعمل‌های صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و بروزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره‌گذاری موارد ذیل متذکر میگردد:

  الف)در صورتیکه مشتری در سامانه شماره‌گذاری فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یکسال از آخرین تاریخ بروزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت آن در سامانه شماره‌گذاری گذشته باشد، مشتری محترم میبایست با مراجعه به مراکز تعویض پلاک نسبت به ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام نموده و پس از دریافت برگه احراز سکونت، آن را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید.

  ب)در صورتیکه مشتری دارای برگه احراز سکونت باشد، می بایست حتماً برگه مذکور را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید، در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده مشتری خواهد بود. لازم به ذکر است تا زمانی که برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نگردد و یا اطلاعات مورد نیاز شماره‌گذاری به درستی ارائه نشده باشد، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله تخصیص نخواهد شد و فاکتور نمی‌گردد و عواقب ناشی از عدم فرآیند مذکور بر عهده مشتری خواهد بود. همچنین علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره‌گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو از ایشان دریافت خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اپلیکیشن ایرانی کار