اخبار خودرو

آغاز تولید گازهای برودتی توسط شرکت سازه گسترسایپا

مهرداد معلمان گفت: شرکت سازه گسترسایپا به منظور احداث اولین و بزرگترین واحد تولید گازهای برودتی مختص صنعت خودرو و لوازم خانگی اقدام به احداث شرکتی در زمینی به مساحت یک هکتار و زیربنای چهار هزار متر مربع کرده که زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را فراهم خواهد کرد.

او با اشاره به توسعه کسب‌وکارهای جدید در گروه سایپا گفت: با راه‌اندازی این واحد تولیدی که از صنایع با تکنولوژی بالا و کاربردی به شمار می‌رود ضمن تامین نیازهای صنعت خودرو کشور، می‌توانیم بازار خوبی در زمینه نیازهای صنعت لوازم خانگی و سایر صنایع ایجاد کنیم که با این اقدام توسعه‌ای، اشتغال پایدار را نیز رقم خواهیم زد.

معلمان تصریح کرد: بیشترین مصرف این نوع گاز علاوه‌بر صنعت خودرو درحوزه غیرخودرویی شامل یخچال، فریزر و کمپرسورها است که سازگاری بالای زیست محیطی را دارند.

مدیرعامل سازه گسترسایپا تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در این حوزه و حمایت های مدیریت ارشد گروه که مسئولیت های جدیدی را برعهده شرکت سازه گستر به عنوان مدیریت زنجیره تامین نهاده است، در فاز دوم راه اندازی این واحد تولیدی ضمن افزایش ظرفیت تولید و تامین نیازهای داخلی می توانیم بخشی از نیازهای ارزی مورد نیاز را از طریق صادرات این محصول تامین کنیم.

منبع خبر: سایپا نیوز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا