اخبار خودرواطلاعیه‌های فروشگروه بهمن موتورگروه های خودروسازی

آغاز فروش نقدی و اعتباری ون باری اینرودز از امروز

بهمن موتور با صدور اطلاعیه‌ای از طرح فروش نقدی و اعتباری «ون باری اینرودز» خبر داد.

متقاضیان این محصول می‌توانند از ساعت ده صبح مورخ ١۴٠١/٧/٣٠ تا ساعت ۱۶ یا تکمیل ظرفیت نسبت به ثبت نام در سامانه آنلاین bahman.iranecar.ir اقدام کنند.

طبق اطلاعیه این شرکت قیمت نقدی ون‌باری اینرودز ۵۵۹میلیون تومان اعلام شده است.

در این اطلاعیه فروش نقدی-اعتباری نیز در نظر گرفته شده است. در طرح نقدی-اعتباری مشتریان می‌توانند با پرداخت ۳۳۵میلیون و ۴۰۰هزارتومان به عنوان پیش پرداخت و مابقی قیمت خودرو را با شرایط اقساط ۱۲ ماهه یا ۱۸ ماهه پرداخت کنند.

موعد تحویل این خودروها هفته سوم آذر اعلام شده و همچنین امکان واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر (صلح) امکان پذیر نیست.

اینرودز پیشروترین محصول ون‌ باری در کشور است که با انعطاف پذیری بالا در تعریف کاربری مورد استقبال مشاغل مختلف قرار گرفته است. تاکنون صاحبان مشاغل شبکه‌های توزیع،‌ خدمات خانگی یا صنعتی مانند خدماتی و تاسیسات منازل،‌ خشکشویی،‌ توزیع مواد اغذیه‌ای یا خدمات عمومی مانند پست و توزیع،‌ امداد شهری و.. مناسب‌سازی شده است.

ون باری اینرودز محصول جدید بهمن موتور دارای فرمان برقی EPS و سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی سرنشین و راننده،‌ سیستم مولتی مدیا۹اینچی،‌ رینگ المینیومی،‌ دوربین ثبت رانندگی و دوربین دنده عقب و سیستم کنترل کششی و کمکی ترمز ESP-TCS-EBA-ABS است. اینرودز توانایی حمل بار ۷۲۵کیلوگرم بار را دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا