اخبار خودرو

آغاز مزایده خودروهای سواری، سنگین و ماشین آلات راه سازی

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از برگزاری مزایده فوق‌العاده ۵۸۶ برای عرضه انواع و اقسام خودروهای سواری، سنگین و ماشین‌آلات راه‌سازی، پوشاک و لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی و غیره به ارزش یک هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان خبرداد.

سید عبدالمجید اجتهادی با اشاره به جزییات مزایده فوق‌العاده ۵۸۶ اظهار داشت: این مزایده در ۱۹ استان کشور شروع شده‌است و بیشترین تعداد خودروها و کالاها به استان‌های هرمزگان، بوشهر و تهران اختصاص دارد.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای بازدید و ارائه پیشنهاد از خودروها و کالاها تا چهارشنبه ۲۹ آذرماه به انبارهای این سازمان در ۱۹ استان مراجعه کرده و از نزدیک بازدید کنند.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به اینکه رمزگشایی و اعلام برندگان در روز دوشنبه چهارم دی‌ماه صورت می‌گیرد گفت: اطلاعات شرکت در این مزایده از طریق ستاد الکترونیک دولت و سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام شده‌است و متقاضیان به این سامانه مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: شرکت‌کنندگان برای شرکت در این مزایده باید اقدام به دریافت توکن ( گواهی امضا الکترونیکی) از طریق سامانه ستاد الکترونیک‌ دولت کنند.

منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا