اخبار خودروگروه های خودروسازی

استقبال فعالان حوزه حمل و نقل از محصولات شرکت زامیاد

شرکت زامیاد با نگاهی تخصصی به حوزه حمل و نقل به همراه شرکت ایران کاوه در دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان حضوری فعال داشت.

به نقل از ارتباطات زامیاد، این شرکت با هدف معرفی محصولات تجاری و کاربری‌های تخصصی به بازار هدف با چهار محصول اتوبوس شهری، پادراپلاس لانگ با کاربری یخچال، پادراپلاس با کاربری آتش نشانی و پادراپلاس با کاربری کمپرسی در نمایشگاه مدیریت شهری اصفهان حضور یافت.

این گزارش می افزاید: در مدت چهار روز برگزاری نمایشگاه، محصولات شرکت زامیاد با استقبال مناسبی از سوی فعالان حوزه حمل و نقل، تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان، متخصصان و کارشناسان حوزه مدیریت شهری و صنایع وابسته به آن مواجه شد.

بازدید شهردار اصفهان، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، معاون عمرانی وزیر کشور و شهرداران مناطق و شهرهای مختلف استان اصفهان از غرفه های زامیاد و ایران کاوه از نکات قابل توجه این نمایشگاه بود.

گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری(خدمات شهری) و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت از ۱۰ تا ۱۳ مردادماه جاری با حضور ۸۰ شرکت داخلی و خارجی در فضایی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.

منبع خبر: سایپا نیوز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا