اخبار خودرو

اصفهان در مرداد امسال میزبان بزرگان حوزه خدمات شهری، حمل و نقل و ترانزیت می شود

دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری(خدمات شهری) و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ مردادماه امسال در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

دو نمایشگاه مدیریت شهری، و حمل و نقل و ترانزیت اصفهان با استقبال و حضور پر رنگ خودروسازان سنگین و تجاری و همچنین شرکت های کاربری ساز مواجه شده است.
براساس این گزارش، سال گذشته افزون بر ۹۰ شرکت فعال در نمایشگاه های مورد اشاره حضور داشتند و پیش بینی می شود در سال جاری نیز با رونق و حضور و بروز بیشتر شرکت های مرتبط با این نمایشگاه ها روبرو شویم.
در این نمایشگاه ها که با حمایت شهرداری شهر اصفهان برپا خواهد شد، قرار است نشست های تخصصی مرتبط با خدمات شهری، حمل و نقل و ترانزیت و موضوع کاربری ها برگزار شود.
همچنین براساس اعلام مجری برگزاری نمایشگاه های مدیریت شهری و حمل و نقل و ترانزیت، هیات های مختلف و بزرگی از کشورهای همسایه برای بازدید از این نمایشگاه ها در اصفهان اعلام آمادگی کرده اند.
با توجه به گسترش کلان شهرها و نیازهای خدماتی مورد نیاز شهروندان باید اذعان کرد که حوزه خدمات شهری و صنایع مرتبط با آن روز به روز در حال توسعه است تا هرچه بیشتر پاسخ گوی نیازها باشد و برگزاری نمایشگاه هایی در این حوزه می تواند به ارتباط بیش از پیش صنعت و مردم و سازمان های خدمات رسان برای استفاده مطلوب کمک نماید.
دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری(خدمات شهری) و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت ۱۰ تا ۱۳ مردادماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های شهر اصفهان و از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای صنعتگران، بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

منبع خبر:پرشین خودرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا