پیشنهاد سردبیر

اعلام جزئیات عرضه خودروهای گروه بهمن در بورس کالا

اعلام جزئیات عرضه خودروهای گروه بهمن در بورس کالا

جزئیات عرضه خودروهای سواری و سنگین گروه بهمن در بورس کالا اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ما، شرکت های گروه بهمن در هفته جاری ۳ هزار و ۱۱۰ دستگاه انواع خودرو سواری، کار و تجاری در بورس کالا عرضه می کنند.

 

عرضه کامیون های کشنده امپاور و فاو، و کامیونت فورس

۱۰۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور، ۶۰ کامیون کشنده فاو و ۴۵۰ دستگاه کامیونت فورس در روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه جاری در بورس کالا عرضه خواهد شد.

شرکت بهمن دیزل کامیون کشنده امپاور را به قیمت پایه ۳ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان، کامیونت فورس ۸.۵ تن خوابدار را به قیمت ۹۸۳ میلیون تومان، کامیونت فورس ۶ تن کابین خوابدار را به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و کامیونت فورس ۶ تن (کابین بدون خواب) را به قیمت پایه ۸۹۳ میلیون تومان عرضه خواهد کرد.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید کامیون کشنده امپاور و کامیونت فورس ۳۰ درصد است.

هزینه های جانبی قانونی که قرار است بعد از معامله به کامیون کشنده امپاور افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۶۰۱ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به کامیونت فورس افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۶ میلیون و ۵۲۲ هزار و ۶۹۴ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد. مدل این خودروها سال ۱۴۰۲ است.

 

همچنین ۶۰ دستگاه کامیون کشنده FAW متعلق به سیباموتور با قیمت پایه ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان ۲۴ بهمن ماه جاری در بورس کالا عرضه می شود.

درصد پیش پرداخت این خودرو ۳۰ درصد بوده و مدل خودروها ۱۴۰۱ می باشد. فاو تک محوره در رنگ سفید قرار است ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ به مشتریان تحویل شود.

صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

خریداران برای تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی ۷ روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و نسبت به پرداخت هزینه های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود جهت تحویل خودرو اقدام کنند.

هزینه های جانبی شامل هزینه ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۱۰ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۶۰۱ تومان شامل ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بابت مالیات و عوارض شماره گذاری، ۲۵۰ هزار تومان بابت هزینه شماره گذاری، ۱۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان بابت هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و ۷ میلیون و ۷۰۹ هزار و ۴۰۱ تومان بابت هزینه بیمه شخص ثالث است.

 

ریسپکت برای اولین بار به بورس کالا می آید

این گزارش می افزاید: ۵۰۰ دستگاه فیدلیتی ۵ نفره، ۵۰۰ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره، ۳۰۰ دستگاه ریسپکت سفید و ۲۰۰ دستگاه ریسپکت مشکی در روز سه شنبه ۲۵ بهمن ماه جاری در بورس کالا عرضه خواهد شد.

شرکت بهمن موتور قیمت پایه فیدلیتی ۵ نفره را ۷۵۹ میلیون تومان و فیدلیتی ۷ نفره را ۷۷۲ میلیون تومان اعلام کرده است. این شرکت ریسپکت را نیز ۶۴۳ میلیون تومان عرضه می کند که عرضه ریسپکت برای نخستین بار در بورس کالا انجام می شود.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید خودروهای سواری عرضه شده شامل فیدلیتی و ریسپکت ۱۰۰ درصد تعیین شده است.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به فیدلیتی افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۱۷ میلیون و ۱۹۱ هزار و ۹۰۲ تومان برای فیدلیتی ۵ نفره و ۱۷ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۹۰۲ تومان برای فیدلیتی ۷ نفره بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به ریسپکت افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۳۶ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۴۰۲ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد. مدل خودروهای مذکور سال ۱۴۰۲ است.

این هفته، وانت کارا تک کابین و دوکابین هم در بورس کالا عرضه دارد

۵۰۰ دستگاه وانت کارا دو کابین و ۵۰۰ دستگاه وانت کارا تک کابین در روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه روی تابلوی معاملات بورس کالا می رود.

شرکت بهمن موتور قرار است وانت کارا دو کابین را ۳۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و کارا تک کابین را ۲۹۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه کند.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید کارا تک کابین و دوکابین ۵۰ درصد است.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به کارا افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۸ میلیون و ۷۶۰ هزار و ۲۸ تومان برای کارا دو کابین و ۷ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۲۸ تومان برای کارا تک کابین بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد. مدل خودروهای مذکور نیز سال ۱۴۰۲ است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا