اخبار خودروگروه های خودروسازی

افزایش مدت زمان گارانتی محصولات گروه مایان

گروه مایان در راستای تکریم مشتریان، گارانتی محصولات خود را از ۲ سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر به ۳ سال یا ۳۰۰ هزار کیلومتر افزایش داده است که زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

مرضیه ملکی مدیرفروش و بازاریابی گروه مایان در گفت‌وگویی درباره دلایل این افزایش گارانتی، اظهار کرد: ما از زمان شروع فعالیت و عرضه دیما همیشه شعارمان این بود که این محصول، باکیفیت‌ترین محصول بازار است و گزارش‌های سازمان بازرسی استاندارد ایران نیز این موضوع را تایید میکند، طبق آدیت سازمان ISQI که هر فصل محصولات انجام می‌شود، همه محصولات مایان بالاترین رده کیفیت را دارند، این گزارشات در بخش خدمات پس از فروش هم تایید کننده موفقیت مایان در ارایه خدمات پس از فروش مناسب است که در آخرین رتبه‌بندی توانستیم رتبه دوم را به خودمان اختصاص دهیم.

ملکی ادامه داد: به همین دلایل و در راستی تکریم مشتریان طی مذاکراتی که با شرکت مادر داشتیم و بررسی‌هایی که انجام شد، تصمیم گرفتیم برای رضایت مشتری‌ها، مدت زمان گارانتی‌‌ها را افزایش دهیم.

او درباره افزایش هزینه‌ها با افزایش مدت زمان گارانتی بیان کرد: با توجه به کیفیت محصول، تصمیم به افزایش سقف گرفتیم و این هزینه را شرکت پذیرفته‌است، صرفا فقط به خاطر رضایت مشتریان حقوقی و حقیقی.

به گفته وی، این افزایش مدت زمان گارانتی شامل تمامی محصولات می‌شود و جزئئیات دقیق در آینده اعلام می‌شود.

وی همچنین درباره وضعیت تامین قطعات بیان کرد: سیاست مدیریت شرکت از روز نخست تامین قطعات پیش از عرضه خودرو بوده‌است، یعنی پیش از این‌که محصولی را به بازار عرضه کنیم، همکاران ما در مایان دیزل، سفارش‌گذاری قطعات، چه تندگردش و چه کندگردش را انجام دادند و پیش از عرضه محصول، قطعات تامین شده است و به هیچ عنوان در تامین قطعاتمان مشکلی نداریم.

منبع خبر: خودرو بانک

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا