اخبار خودروگروه های خودروسازی

افزایش کیفیتی روغن های سایپایدک

مدیرعامل سایپایدک از افزایش کیفیت روغن های تولیدی سایپا خبر داد.

اردلان حسینی، با اشاره به ظرفیت‌ مناسب شرکت سنان شیمی در تولید انواع روان‌ کار مورد نیاز گروه سایپا، گفت: افزایش کیفیت روغن‌های تولیدی سنان شیمی و تنوع محصولات با توجه به ورود خودروهای جدید به بازار و نیاز گروه خودروسازی سایپا و شبکه خدمات پس از فروش، با جدیت دنبال می‌شود.

وی به همراه اعضای هیات مدیره، با حضور در دفتر مرکزی شرکت سنان شیمی و در نشستی با مدیران این شرکت، راه‌های توسعه محصولات، افزایش سرمایه‌گذاری و روش‌های استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا برای تولید انواع روان‌کارهای مورد نیاز شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا، خط تولید و خدمات پس از فروش را مورد ارزیابی قرار داد.

مدیرعامل سایپایدک با اشاره به افزایش تولید سنان شیمی در سال گذشته، ادامه این روند در سال جاری را خواستار شد و گفت: با افزایش تولید و کاهش قیمت تمام شده و در نظر گرفتن قیمت رقابتی، می‌توانیم سهم مناسبی از بازار روانکارها را در اختیار بگیریم.

حسینی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان سنان شیمی سایپا برای افزایش تولید و تنوع محصولات، تصریح کرد: برای تامین روغن موتور و سایر روان‌کارها کمبودی وجود ندارد و لذا به مشتریان گروه سایپا توصیه می‌کنیم از روغن‌های مورد تایید سایپا که متناسب با ویژگی‌های فنی محصولات سایپا تولید می‌شود، ‌استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت سایپایدک با حمایت از برنامه‌های توسعه‌ای سنان شیمی در جهت افزایش تولید، خاطرنشان کرد: با همفکری و تعامل، قطعا می‌توان بر مشکلات موجود غلبه کرد و همچنین با ورود محصولات جدید به چرخه تولیدات گروه سایپا، ضرورت دارد، تنوع انواع روان‌کارها در دستور کار تولید و تامین قرار گیرد.

منبع خبر: پرشین خودرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا