پیشنهاد سردبیر

برند قدیمی فولکس زنده می‌شود

فولکس واگن درحال پیشرفت در برنامه خود برای احیای نام اسکوت است، به‌طوری که می‌توان اولین محصولات آن را زودتر از حد انتظار در خیابان‌ها دید. به نظر می‌رسد اولین مدل اسکوت در تابستان امسال عرضه خواهد شد و باید منتظر ماند و دید آیا این یک مدل تولیدی است یا مفهومی.

احتمالا اولین مدل تابستان ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد. اولین تیزر منتشرشده درباره اسکوت، یک شاسی‌بلند را نشان می‌داد که از مدل‌های تولیدی طی سال‌های ۱۹۶۰تا ۱۹۸۰به عنوان رقیب جیپ الهام گرفته‌‌اند. بااین‌حال، یک تفاوت بزرگ بین آفرودهای قدیمی و جانشینان مدرن آنها، پیشرانه خواهد بود. برند اسکوت به طور کامل روی خودروهای الکتریکی تمرکز خواهد کرد. اسکوت در حالی که متعلق به فولکس واگن است، از فناوری‌هایی که به طور کامل توسط این برند توسعه یافته است، استفاده نخواهد کرد. در عوض، بر یک پلتفرم سفارشی با تمرکز بر آفرود تکیه خواهد کرد.

اخیرا مدیر فولکس ‌واگن اظهار کرد که این خودروساز قصد دارد خودروهای برقی کمتر از ۳۵هزار دلاری را در سه تا چهار سال آینده به ایالات‌ متحده بیاورد. راینهارد فیشر، معاون ارشد و رئیس استراتژی گروه فولکس‌واگن آمریکا، گفت که ما برنامه‌های خودروهای الکتریکی در بازار ایالات‌متحده را کاهش نمی‌دهیم. به گفته فیشر، فولکس‌واگن قصد دارد خودروی برقی کمتر از ۳۵هزار دلار آمریکا را در ایالات‌متحده یا مکزیک تولید کند. گزینه‌ها شامل کارخانه‌های فولکس واگن در چاتانوگا، تنسی و پوئبلا، مکزیک و همچنین یک کارخانه مونتاژ جدید در کارولینای جنوبی است که برای زیرمجموعه فولکس‌واگن یعنی Scout برنامه‌ریزی شده‌است.

منبع خبر: دنیای اقتصاد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا