اخبار خودروگروه های خودروسازی

برگزاری کارگاه مدیریت تجربه مشتریان (CEM) برای مالکین خودرو شاهین

در سومین نمایشگاه بین‌المللی اتوشو تبریز، گروه خودروسازی سایپا با تسهیل فرآیند دریافت و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان در غرفه امور مشتریان (CRM)در قالب “میز خدمت” رسیدگی به درخواست‌ها و شکایت‌های مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. همچنین با دریافت مستقیم نظرات و ثبت تجربه مشتریان مالک خودرو شاهین با برگزاری کارگاه مدیریت تجربه مشتریان(CEM) ، جلوه‌ای ویژه از مشتری مداری را به نمایش گذاشته‌است.

گروه خودروسازی سایپا براساس بررسی و شناختی که از مشتریان هر استان به‌دست می‌آورد، با برگزاری کارگاه مدیریت تجربه مشتریان، به‌دنبال ایجاد یک تجریه دل‌نشین هنگام استفاده از محصولات گروه سایپا و همچنین طی دوره گارانتی خودرو است. بر همین اساس با دعوت از مشتریان یک محصول استراتژیک و با برگزاری گروه کانونی و پرسش‌گری عمیق، به‌دنبال دریافت اطلاعاتی است که از ابتدای ورود مشتری به کسب‌وکار سایپا تا پایان دوره گارانتی؛ یعنی گام های آگاهی‌رسانی و تبلیغات، ارزیابی اقتصادی، انتخاب محصول، خرید محصول، استفاده از محصول، کیفیت محصول، استفاده از خدمات پس از فروش، امداد و خدمات مشتریان را به‌دست آورد.

در نمایشگاه اتوشو تبریز، برای اولین‌بار در شهر تبریز، از مشتریان دارنده خودرو شاهین دعوت به‌عمل آمد و کارگاه مذکور برگزارشد.

در این کارگاه براساس منطقه جغرافیایی، فرهنگ مردم، طبقه اجتماعی و سطح تحصیلات، پرسش‌گری انجام می‌شود و سپس اطلاعات دریافتی تجزیه و تحلیل می‌شود و با جلساتی که با صاحبان فرآیندها برگزار می‌شود، براساس نتایج و تحلیل‌های انجام شده، اقدامات اصلاحی لازم تعریف و انجام می‌شود.

همچنین در حین برگزاری این کارگاه با توجه به آشنایی و شناختی که مجریان برگزاری با روند فرآیندها در سازمان دارند، سعی می‌شود که مطابق با درخواست‌ها و نیازها، علاوه بر تماس تلفنی، کانال‌های ارتباطی دیگر نیز معرفی شود.

واحد امور مشتریان درکنار برگزاری این کارگاه، نظرات و انتقادات مشتریان تمامی محصولات گروه را دریافت‌کرده و پس‌از ثبت در سیستم یکپارچه، رسیدگی به درخواست مشتریان توسط کارشناسان خبره مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پس از حصول نتیجه نهایی و جلب رضایت مشتریان، نتیجه کارشناسی به ایشان اطلاع‌رسانی خواهدشد.

در این فرآیند شکایت‌ها و درخواست‌های مشتریان علاوه‌بر میز خدمت مستقر در نمایشگاه تبریز، از طریق انواع مختلف کانال‌های ارتباطی مانند پورتال، تلگرام، تلفن، پیامک، فکس، ایمیل و شماره مستقیم ۰۹۶۵۵۰ قابل دریافت است.

قابل ذکر است، مرکز امور مشتریان گروه سایپا سعی دارد با بهره‌گیری از تجربه مشتری، به ارزش‌های زیادی از قبیل تقویت نام برند، افزایش فروش به مشتریان فعلی، یافتن مشتریان جدید و افزایش وفاداری مشتری دست یابد.

منبع خبر: سایپا نیوز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا