اخبار خودرو

تجهیز ناوگان حمل و نقل و لجستیک بازرسی‌ اتاق های اصناف کشور با خودروی شاهین اتوماتیک

در راستای یکپارچه‌سازی ناوگان اصناف کشور،‌ در فاز اول ۱۰۰ دستگاه خودروی شاهین تحویل اصناف کشور شد.

طی توافقی که بین گروه خودروسازی سایپا و اتاق اصناف کشور صورت‌گرفته، گروه خودروسازی سایپا در راستای یکپارچه‌سازی ناوگان اصناف کشور،‌ خودروی شاهین اتوماتیک، محصول جدید خود را که دارای استاندارهای ایمنی و به‌روز دنیا بوده و از امکانات و تجهیزات رفاهی، کامل و جدید برخوردار است را به اتاق اصناف کشور تحویل می‌دهد.

در حاشیه رویداد تجهیز و یکپارچه‌سازی واحدهای بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران، که با حضور عباس علی آبادی، ‌وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت و مجتبی صفایی، ‌رئیس اتاق اصناف ایران، برگزار شد،‌ تعداد ۱۰۰ دستگاه خودروی شاهین تحویل اتاق اصناف ایران شد. بدین جهت طی هفته‌های آینده، شاهد تحول در حمل‌ونقل و لجستیک اتاق اصناف خواهیم بود.

مجتبی صفایی،‌ رئیس اتاق اصناف ایران در این خصوص،‌ گفت: امروز و با حضور وزیر صمت از ۱۰۰ خودروی شاهین که به ناوگان حمل‌ونقل و لجستیک بازرسی و نظارت اتاق‌های اصناف کشور اضافه می‌شود، رونمایی شد؛ تاکنون ۵۵۰ دستگاه خودرو، کسری خودرو وجود داشت که بخشی از آن با اجاره خودرو انجام می‌شد.

او با بیان اینکه تمام فعالیت‌های خودروهای بازرسی اتاق اصناف در بستر سامانه‌های نظارت و بازرسی شکل می‌گیرد، تاکید کرد: در کل کشور ۹۰ خودرو در مالکیت اتاق‌های اصناف و ۱۵۰ خودرو هم به‌صورت استیجاری مورد استفاده قرار گرفته بود و با افزودن ۵۵۰ خودروی شاهین، خودروهای مستهلک از گردونه فعالیت خارج خواهندشد تا مشکلی در زمینه لجستیک و حمل‌ونقل نداشته باشیم.

خودروی شاهین طی ۲۲ ماه گذشته ارتقاء قابل توجهی در زمینه کیفیت یافته و خودروی شاهین اتومات نیز به سبد محصولات گروه سایپا اضافه شده‌است و در طرح فروش سامانه یکپارچه خودرو، مورد استقبال وسیع مردم قرار گرفته‌است.

بر این اساس سایپا با استقبال سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف جهت خرید خودروی شاهین اتوماتیک روبرو شده و باتوجه به برنامه افزایش تولید خودروی شاهین اتوماتیک می‌تواند پاسخگوی تمامی درخواست‌های خرید خودروی مذکور باشد.

گفتنی است در سال‌ جاری گروه خودروسازی سایپا موفق شده تولید خودروی شاهین را نسبت‌به مدت مشابه ۷۰ درصد رشد دهد.

منبع خبر: سایپا نیوز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا