اخبار خودروگروه های خودروسازی

تفاهم نامه همکاری مگاموتور و بانک صادرات امضا شد

این تفاهم‌نامه با هدف تامین نقدینگی موردنیاز تولید از طریق اعطای تسهیلات ریالی و ارزی، خرید دین، اوراق گام، مرابحه، LC داخلی و اسناد اعتباری به امضای دو طرف رسیده‌است که با توجه به گستردگی موضوع تفاهم‌نامه و اراده دوطرف در دستیابی به اهداف توافق صورت پذیرفته، بی‌شک گام‌های بلندی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه رونق تولید برداشته خواهدشد.

مدیرعامل مگاموتور در مراسم امضای موافقت‌نامه مذکور گفت: با توجه به نزدیکی به هفته‌های پایانی سال جاری، مهم‌ترین هدف این شرکت، تحقق شعار سال است که قطعا” با همکاری مجموعه بانک صادرات ایران این مهم محقق خواهدشد.

او افزود: زمینه‌ها و فرصت‌های بسیار مناسبی جهت همکاری میان دوطرف وجود دارد که مورد مطالعه کارشناسی قرار گرفته و در آینده شاهد ارتقای سطح همکاری فی‌مابین این دو مجموعه خواهیم بود .

منتظرالمهدی تصریح کرد: شرکت مگاموتور با برخورداری از ۹ شرکت زیر مجموعه و بالغ بر ۳۵۰ شرکت و واحد تامین و ساخت قطعات، ظرفیت‌های بسیار مطلوبی جهت توسعه همکاری با بانک صادرات دارد و می‌توان از این ظرفیت عظیم بهره‌گیری کرد.

در این مراسم مدیرعامل بانک صادرات نیز از آمادگی این مجموعه بزرگ اقتصادی و مالی کشور جهت همکاری با شبکه تولید و صنعت خبر داد و گفت: جریان تولید با توجه به اهمیت موضوع اشتغال و رشد اقتصادی، برای بانک صادرات حائز اهمیت است و این بانک آمادگی دارد نیازهای مگاموتور را در این زمینه تامین کند.

او اظهار کرد: همکاری مگاموتور به‌عنوان یک شرکت خوش‌نام و با سابقه در حوزه تولید با بانک صادرات از دیرباز وجود داشته و قصد داریم با شتاب بیشتر و کیفیت بالاتری این همکاری را توسعه دهیم.

منبع خبر: سایپا نیوز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا