اخبار خودروگروه های خودروسازی

حضور گروه خودروسازی سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران

گروه خودروسازی سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، ‌لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران حضور فعالانه دارد و با عرضه محصولات به روز و قطعات جدید، پذیرای مشتریان و بازدید کنندگان خواهد بود.

در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، ‌لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران که از ۲۲ تا ۲۵ مردادماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود،‌ شرکت‌های سایپا یدک،‌ سایپا‌پرس، ‌سایپا‌شیشه،‌ سازه‌گستر ( ۲۵شرکت زنجیره تامین)‌، ‌مگاموتور( ۲۶شرکت زنجیره تامین)‌، ‌پلاسکوکار، ‌خدمات فنی رنا،‌ فنرسازی زر،‌ قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا،‌ مالیبل سایپا،‌ کارگزاری بیمه سایپا،‌ رادیاتور ایران، ‌ایندامین،‌ رینگ سایپا، ‌سایپا آذین،‌ ایدکو پرس و‌ همراه خودرو سایپا حضور فعالانه دارند.

در این نمایشگاه خودروهای شاهین اتوماتیک و کارون دو کابین و همچنین موتور جدید ME16 و موتور M24 پلاس،‌گروه خودروسازی سایپا در معرض بازدید عموم مردم قرار می‌گیرد؛ لذا بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی قطعات، ‌لوازم و مجموعه‌های خودرو می‌توانند از نزدیک با ویژگی و پتانسیل‌های محصولات جدید آشنا شوند.

در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات،‌ لوازم و مجموعه‌های خودروی تهران که از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ عصر برگزار می‌شود،‌ گروه خودروسازی سایپا در چهار سالن ‌۸،‌۹،‌ ۱۰ و ۱۱ و در مساحت ۴ هزار و ۸۶۵ متر مربع محصولات خود را عرضه و معرفی می‌کند.

در نمایشگاه بین‌المللی قطعات، ‌لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران بیش از هزار و ۴۹ شرکت داخلی و ۶۰۰ شرکت خارجی حضور دارند و این شرکت‌ها در ۳۹ هزار متر مربع، محصولات و توانمندهای خود را عرضه کردند.

منبع خبر: سایپا نیوز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا