رپرتاژ

روش‌های نوین ارائه خدمات پس از فروش در سایپایدک

به گزارش ایرانی کار به نقل از سایپا نیوز، خدمات پس از فروش در سایپا یدک با تحول عرضه خواهد شد. در این راستا مدیرعامل سایپا یدک، سید فخرالدین حیدری منش از ایجاد روش های نوین تجارت جهانی در صنعت خودرو خبر داده و در خصوص تنوع دادن به شکل ارائه خدمات پس از فروش نیز اظهاراتی داشت که قابل توجه هستند.

خدمات پس از فروش در سایپایدک

فخرالدین حیدری منش، مدیرعامل سایپا یدک در این خصوص گفت: بازارگاه یا B2B Marketplace  یک روش تجارت نوین میان کسب و کارها است که برای نخستین بار در کشور با ویژگی پرداخت آنلاین سهم تامین کنندگان توسط شرکت سایپا یدک راه اندازی شده است.

 وی افزود: بازارگاه با هدف عرضه قطعات مورد نیاز نمایندگان فروش از طریق تامین‌کنندگان قطعات خودروسازی سایپا و سایر قطعه‌سازان فعال در داخل کشور از نیمه خرداد ماه امسال راه‌اندازی شده است.

بنابر اظهارات وی هدف اصلی از راه اندازی و اجرای این بازارگاه، دسترسی مشتریان به قطعات اصلی در شرایطی است که به لحاظ تحریم های ناعادلانه کشور در خصوص برخی از قطعات با مشکل تامین روبرو هستیم. همین طور قیمت مناسب قطعات در این بازارگاه به مشتری ارائه خواهد شد.

فخرالدین حیدری منش گفت: استفاده از ظرفیت شرکت‌های معتبر تولیدکننده قطعه و همکاری آنها با شرکت سایپایدک علاوه بر اینکه به ارتقای کیفیت سرویس‌دهی به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کمک موثری خواهد کرد، امکان پرداخت آنلاین به تامین کنندگان را فراهم کرده که این امر موجب شتاب بیشتر به جهش تولید خواهد شد.

با راه اندازی سامانه اینترنتی سایپا یدک به صورت آنلاین، خدمات این گروه در دوران شیوع کرونا، با کیفیت و رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گرفته و ضمن حفظ حقوق مشتری در دریافت خدمات به موقع و

مدیرعامل سایپایدک همچنین به راه‌اندازی سامانه اینترنتی سایپایدک آنلاین به عنوان یکی دیگر از خدمات این شرکت به ویژه در شرایط شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: از طریق این سامانه دسترسی به شبکه فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور، قطعات پرمصرف مورد نیاز مشتریان نهایی و نیز قیمت محصول امکان‌پذیر خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا