اخبار خودرو

ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ در پاییز به بازار می‌آیند

به این مقاله امتیاز دهید

مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به اینکه برخی مشکلات باعث تاخیر در تحقق بخش از برنامه های گروه شده است، گفت: ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ از مهر و آبان سال جاری وارد بازار خواهند شد.

به گزارش پرشین خودرو، بیوک علیمرادلو در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه خودروی مشهد در خصوص تشریح برنامه های این گروه خودروسازی افزود: قرار بود این دو محصول یعنی ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ زودتر وارد بازار شوند اما بنا به مشکلاتی که طی ماه اخیر به وجود آمد با تاخیر مواجه شد و مهر و آبان امسال وارد بازار می‌شوند.

وی اضافه کرد: با این حال در نیمه دوم سال شاهد افزایش تولید محصولات این گروه خودروسازی خواهیم بود.

این دفعال بخش خصوصی ادامه داد: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و اشتغالزایی مجموعه گروه بهمن بر اساس همین رهنمون تولید محصولات خود را افزایش داده است و در زمینه اشتغالزایی رشد صددرصدی را شاهد بوده ایم و کماکان در هر دو زمینه در تلاش هستیم تا بتوانیم فضای کار بیشتری را ایجاد نماییم.

علیمرادلو‌ خاطرنشان کرد: در حوزه تولید اتوبوس آسنا توانسته ایم محصولی جدید را به بازار عرضه نماییم و با توجه به میزان تولید این محصول می‌توانیم بخشی از نیاز بازار را تامین نماییم و در خصوص خودروهای دیزلی نیز با ورود امپاور توانستیم جای خالی این محصول را در سبد محصولات شرکت و بازار پر کنیم.

مدیر عامل گروه بهمن در خصوص مجموعه ایران دوچرخ نیز گفت: تنوع محصولات موتورسیکلت را افزایش داده و موتورسیکلت برقی جدیدی را بزودی به بازار عرضه خواهیم کرد.

وی همچنین با اشاره به نیاز کشور به رشد اقتصادی و اشتغالزایی از افزایش دو برابری نیروی کار در این شرکت خبر داد و افزود: در سال جاری نسبت به دو سال گذشته شاهد رشد ۱۰۰ درصدی افزایش نیروی کار بوده ایم. به نحوی که از ۳ هزار نفر به ۶ هزار نفر رسیده ایم ضمن اینکه با توجه به برنامه های توسعه ای گروه بهمن همچنان به این تعداد افزوده خواهد شد.

مدیرعامل گروه بهمن در پایان تاکید کرد: در نیمه دوم سال تمام برنامه ها و اهداف خود را محقق خواهیم کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا