اخبار خودرو

سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو از امروز ۲۰ شهریورماه فعال شد

از امروز دوشنبه ۲۰ شهریور به‌مدت چهار روز (تا پایان روز پنجشنبه ۲۳ شهریور) سایت سامانه فروش یکپارچه خودروها بازگشایی و فعال می‌شود تا امکان ویرایش اولویت‌بندی برای متقاضیان اولین و دومین دوره سامانه یکپارچه که موعد تحویل ۱۴۰۳ دارند، فراهم شود.

با توجه به اجرای مرحله اول تخصیص خودرو از محل ظرفیت‌های خالی موجود برخی شرکت‌های خودروساز و نظر به‌ عدم استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت‌های موجود،در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت‌نام نموده و دارای پروفایل کاربری می‌باشند، ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق سامانه‌یکپارچه عرضه خواهدشد که دراین مرحله، با توجه به اعلام شرکت‌های کرمان‌موتور و مدیران‌خودرو مبنی‌بر امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ ازمحل این ظرفیت‌ها ، متقاضیان دارای شرایط به‌شرح ذیل می‌توانند نسبت‌ به ثبت‌نام درسامانه اقدام نمایند:

۱- متقاضیان محصولات تمامی شرکت‌های حاضر در طرح( اول و دوم ) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است می‌توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت‌های کرمان‌موتور و مدیران‌خودرو و تکمیل وجه آن طی فرایند ذیل اقدام نمایند:

• در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب نماید تا خودرو قبلی حذف گردد .

• پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و میبایست خودروی جدید خود را انتخاب نماید .

• پس از پایان مهلت تغییرخودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا فرآیند ثبت‌نام نهایی گردد.

تبصره ۱ : درصورت انتخاب خودرو بیش‌از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده ،تخصیص به‌ترتیب اولویت‌های تعیین‌شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره۲:درصورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نگردد کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

تبصره ۳ :در صورتی که متقاضی ، خودروی جدید را انتخاب نماید ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه ننماید از اولویت‌بندی حذف می‌گردد.

۲- متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت‌دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای ایشان فراهم می‌باشد.بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به ایشان از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند ۱ خواهد بود.

*مدت زمان جابه جایی و یا انتخاب خودرو ۴ روز خواهد بود.

* پس از ارسال فهرست اولویت‌بندی شده به شرکت‌های خودروساز و اطلاع‌رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز فراهم می‌گردد.

*کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برای ایشان صادرشده و یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نمی‌باشند.

منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

نمایش بیشتر

۶ دیدگاه

  1. من رفتم توی پروفایل لغوح سفارش زدم والی چیزی نشده که ببینم خودروجدیدثبت نام کنم

    1. سلام وقت بخیر. دوست عزیز در خصوص سوال مربوطه لطفا با شماره پشتیبانی سامانه یکپارچه خودرو تماس بگیرید.

  2. اخه من نمیدانم ثبت نام کرمان موتورمن اوکی شدیانه اخه درست انتن دهی ندارم همش بالختلال هست

    1. سلام وقت بخیر. دوست عزیز در خصوص سوال اعلام شده باید با شرکت خودروساز تماس بگیرید.

  3. سلام وقتتون بخیر اولویت من در سامانه یکپارچه تابستان ۱۴۰۲ و خودروی شاهین اتوماتیک بوده ولی تاکنون هیچ پیامی از طرف شرکت سایپا برای من ارسال نشده ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام وقت بخیر. بخشنامه شاهین به تازگی فعال شده و اگر همچنان پیامک واریز دریافت نکردین با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا