اخبار خودروگروه های خودروسازی

سایپایدک مجوز شرکت دانش بنیان نوآور دریافت کرد

شرکت سایپایدک پس‌از بررسی‌های عملکردی و ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت‌علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، به‌عنوان نخستین شرکت ارائه خدمات پس‌از فروش خودرو، موفق‌به دریافت مجوز شرکت دانش‌بنیان نوآور شد.

سازمان خدمات پس‌از فروش سایپا در ارزیابی‌های متعدد بخش‌های خدمات پس‌از فروش، زیرساخت، تکنولوژی اطلاعات و بازرگانی، موفق‌به دریافت مجوز دانش‌بنیان شد.

شرکت سایپایدک با تکیه بر توانمندی کارکنان و دانش موجود در شبکه خدمات پس‌از فروش، با ارائه الگوهای موفق درحوزه بازرگانی و فروش قطعات یدکی، توانست روش جدیدی در حوزه فروش برخط قطعات یدکی با برند و بسته‌بندی اصلی ابداع کند.

به موجب این تاییدیه، سایپایدک بر اساس ارزیابی انجام‌شده طبق آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، به‌عنوان شرکت نوآور تایید شد.

سایپایدک پیش از این بر اساس ارزیابی وزارت صمت ( شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران(ISQI) ) موفق به کسب رتبه یک در میان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش در حوزه محصولات پارس خودرو شده بود.

منبع خبر: سایپا نیوز

نمایش بیشتر

۲ دیدگاه

    1. سلام وقت بخیر. در خصوص سوال مربوطه با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا