اخبار خودرو

سفرهای ترانزیتی؛ مانع بزرگ پیش روی تولید کشنده‌های دماغ‌دار در ایران

مشکلات سفرهای ترانزیتی را باید مانع بزرگ پیش روی تولید کشنده‌های دماغ‌دار در کشور دانست که با وجود محبوبیت این سگمنت همچنان سنگ بزرگی پیش روی تولید آن در کشور بوده است.

در یک سال اخیر شاهد ورود دو کشنده دماغ‌دار چینی در کشور بودیم که بیشتر برای بازارسنجی وارد کشور شده و قراربود بعد از انجام مراحل فنی، وارد خط تولید شود اما تا امروز به‌جز حضور نمایشگاهی هیچ اتفاق دیگری در این خصوص رخ نداده‌است.

کشنده دماغ‌دار دافران T7 یکی از دو کشنده این سگمنت، با وجود تقاضای بسیاری که در نمایشگاه‌های خودرو با آن مواجه شد و توانست نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را به‌سوی خود جلب کند اما همچنان وضعیت تولید مبهمی دارد.

در گفت‌وگو با یکی از مدیران ارشد فعال در حوزه خودروهای کاروتجاری درخصوص موانع و چرایی عدم تولید کشنده‌ دماغ‌دار در ایران پرسیده شد که وی این گونه پاسخ داد: بزرگ‌ترین مانع در روند تولید کشنده‌های دماغ‌دار در کشور مربوط به سخت‌گیری کشورهای اروپایی در ورود این کشنده‌ها به اروپا می‌شود.

مشکلاتی که اروپایی‌ها در اجازه ورود به کشنده‌های دماغ‌دار ایجاد می‌کند عملا ورود این کشنده‌ها به اروپا را بسیار سخت می‌کند.

به همین دلیل است که این خودرو با وجود جذابیت بسیار زیاد اما قابلیت استفاده در سفرهای ترانزیتی را ندارد و همین موضوع بزرگ‌ترین مانع پیش‌روی تولید کشنده‌های دماغ‌دار در ایران است.

منبع خبر: پرشین خودرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا