اخبار خودرو

شماره گذاری خودرو‌های ساندرو معوق از امروز

از امروز شماره گذاری خودرو‌های ساندرو معوق آغاز خواهد شد و مطابق چیزی که مجید باقری، قائم مقام فروش محصولات سایپا اعلام کرده است، مشکلات مربوط به شماره گذاری این خودرو رفع شده است.

شماره گذاری خودرو‌های ساندرو

وی در این خصوص اظهار داشت: از امروز شماره گذاری خودرو‌های ساندرو آغاز می شود و مشکل پلاک نشدن رفع شده است.

تکرار طرح پیش فروش سایپا در هفته آینده

همین طور وی به تکرار طرح پیش فروش سایپا در هفته آینده اشاره کرده و عنوان ساخت که در این هفته پیش رو دوباره یک طرح پیش فروش خودرو از سوی گروه خودروسازی سایپا خواهیم داشت. به واقع به نظر می رسد که با شکل گرفتن یک چرخه تولید مناسب، بتوان تا پایان سال از طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش از سوی گروه های خودروسازی به ویژه سایپا، برخوردار بود. این می تواند در دراز مدت به حل مشکل خودرو در کشور کمک کرده و با متوازن ساختن عرضه در مقابل تقاضای موجود، قیمت ها را به میدان متناسبی بکشاند.

تولید انبوه خودروی شاهین

قائم مقام فروش محصولات سایپا، مجید باقری، در خصوص تولید انبوه خودروی شاهین نیز خاطر نشان ساخت: مراحل تولید خودرو شاهین طبق روال در حال انجام است. در طرح‌های فروش فوق العاده آینده پایه قرعه کشی بر مبنای گروه خودروسازی سایپا خواهد بود و محصولات زامیاد کمتر خواهد شد. وضعیت تولید شاهین مورد قبول می باشد و امیدواری زیادی وجود دارد که در موعد مقرر خودروهای فروخته شده شاهین به خریداران واگذار شود.

البته پیش از این صحبت هایی در خصوص نرخ خودروی شاهین شده بود و باید منتظر ماند و دید در زمان تحویل این خودرو با چه نرخ قطعی همراه خواهد بود. شاید در این زمان مشخص شود که آیا شاهین ارزش خرید دارد؟ یا خیر؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا