اخبار خودرواطلاعیه‌های فروشگروه های خودروسازیمدیران خودرو

فروش خودروهای (فونیکس با موعد تحویل ۱۴۰۲) در سامانه یکپارچه

تمام منتخبان دومین دوره ثبت‌نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو که کدملی ایشان در سامانه مذکور اعلام شده است، می‌توانند از ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ تا ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود برای خرید خودروهای فونیکس اقدام کنند.

خودروهای فونیکس شامل آریزو ۶ پرو اکسلنت، تیگو ۷ پرو اکسلنت، FX پریمیوم و تیگو ۸ پرومکس در این مرحله برای منتخبان دومین دوره ثبت‌نام سامانه یکپارچه فروش خودرو در نظر گرفته شده است.

با تکمیل فرم خریداران سامانه یکپارچه در سایت نمایندگی ستوده، کارشناسان این نمایندگی در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. شماره تماس ویژه ۰۲۱۳۷۶۸۲ نیز برای متقاضیان و ثبت‌نام کنندگان در نظر گرفته شده است.

صفایی مدیر فروش نمایندگی ستوده، در خصوص عرضه خودروهای فونیکس در سامانه یکپارچه خودرو گفت: با توجه به شرایط و محدودیت‌های عرضه خودرو در ماه‌های گذشته، این فرصت ایجاد شده برای خرید محصولات فونیکس، بهترین زمان برای مصرف کنندگان واقعی به منظور خرید خودرو است.

وی با توجه به اینکه تاکنون فروش خودروهای خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه بوده است، اعلام شدن نتایج سامانه و امکان ثبت‌نام نهایی پس از ماه‌ها و عرضه خودروهای فونیکس در آن را فرصتی مناسب و کم نظیر دانست.

براساس اعلام نمایندگی ستوده، متقاضیان خرید خودروی تیگو ۸ پرو پریمیوم به صورت دلخواه امکان تبدیل خودرو به تیگو ۷ پرو اکسلنت، FX پریمیوم و تیگو ۸ پرو مکس را در ابتدای ثبت‌نام خواهند داشت و در صورت عدم ثبت‌نام، حق ایشان تا اطلاعیه بعدی محفوظ خواهد ماند.

همچنین عدم ثبت‌نام متقاضی آریزو ۶ پرو در این بازه زمانی به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی می‌شود.

قیمت خودروها در زمان ثبت‌نام اولیه، علی‌الحساب و غیر قطعی است و قیمت نهایی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد. همچنین در زمان صدور دعوتنامه، مشتری قادر به انتخاب یکی از روش‌های نقدی یا اقساطی خواهد بود و پس از انتخاب امکان تغییر شرایط میسر نمی‌باشد.

زمان تحویل در روش فروش نقدی ۹۰ روزکاری بعد از تکمیل وجه دعوتنامه و در صورت انتخاب روش اقساطی، تاریخ تحویل خودرو ۹۰ روز کاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات خواهد بود و زمان تحویل اعلام شده در سامانه یکپارچه ملاک نمی‌باشد.

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده نسبت به تکمیل فرآیند خودرو انتخابی خود اقدام کنند و این نمایندگی به صورت نقدی یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می‌کند.

منبع خبر: پرشین خودرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا