رپرتاژ

۱۲۶۷۶۳ نفر چگونه خودرو خود را فقط با ۱ تماس فروختند؟

روش‌های مختلفی برای فروش خودرو وجود دارند؛ مثل سپردن خودرو به نمایشگاه‌ ماشین، مراجعه به بازارهای خرید و فروش، آگهی کردن خودرو و … که هر کدام مزایا و معایبی دارند. اما حرفه‌ای ترین روش فروش خودرو که در کشورهای خارجی رواج دارد، روشی است که فروشنده فقط با ۱ تماس صفر تا ۱۰۰ فرآیند فروش خودرو را به یک متخصص می‌سپارد که در ایران به این روش «فروش سفارشی خودرو» گفته می‌شود.

با ایرانی کار همراه باشید.

 همراه مکانیک اولین شرکتی است که طرح فروش سفارشی را در ایران اجرا کرد. این شرکت کار خود را از ۷ سال پیش با ارائه خدمت کارشناسی خودرو در محل آغاز کرده تا به امروز که توانسته بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده در کشور را تاسیس کند. تجربه حاصل از شرکت در ۲۰۰هزار معامله خودرویی تا به امروز به این شرکت کمک کرده تا بتواند ۱۲۶۷۶۳ خودرو را برای صاحبانشان کاملا بدون هزینه و فقط با ۱ تماس توسط مالک خودرو بفروشد.

چطور ۱۲۶۷۶۳ خودرو با استفاده از طرح فروش سفارشی فروخته شدند؟!

روش فروش خودرو سفارشی برای افرادی که به دلیل مشغله زیاد، فرصت کافی برای طی فرایند زمان‌بر فروش خودرو از آگهی کردن خودرو گرفته تا پاسخگویی به تماس‌های متعدد و جلسات بازدید از خودرو را ندارند، بسیار با اهمیت است. در این روش فروشندگان قادر خواهند بود که به صورت بدون هزینه و فقط با ۱ تماس تلفنی خودرو خود را بفروشند.

فروش سفارشی خودرو

برای فروش سفارشی خودرو کافیست روی لینک ثبت سفارش فروش در سایت همراه مکانیک به آدرس hamrah-mechanic.com کلیک کنید:

۱. بعد از ثبت سفارش، کارشناسان با شما تماس گرفته و هماهنگی جهت بازدید از خودرو و انجام کارشناسی خودرو انجام می‌شود.

۲. کارشناس اول همراه مکانیک در محل مدنظر مالک حاضر شده، خودرو را از نظر فنی، بدنه و آپشن‌ها به صورت کامل کارشناسی کرده و اطلاعات دقیق خودرو و مالک را ثبت می‌کند. در این مرحله یک گزارش کامل کارشناسی از خودرو شما تهیه می‌شود.

۳. قیمت‌گذاری دقیق خودرو بر اساس گزارش کارشناسی و قیمت روز بازار انجام شده و به مالک پیشنهاد می‌شود تا در نهایت فروشنده بتواند قیمت خودرو را منصفانه تعیین کند.

۴. آگهی فروش خودرو در تمام کانال‌های دسترسی به خریداران از جمله نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی شده همراه مکانیک منتشر می‌شود. خودرو شما در این نمایشگاه روزانه به ۲۰۰هزار بازدیدکننده سایت و اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد.

۵. یک مشاور فروش حرفه‌ای به خودرو شما اختصاص داده شده که به تمام تماس‌ها پاسخ می‌دهد، با خریداران هماهنگ می‌کند و فقط خریداران واقعی را برای بازدید از خودرو می‌فرستد.

۶. در صورت پسند خریدار و رضایت مالک، کارشناسی دوم خودرو برای اطمینان خریدار از سلامت خودرو انجام می‌شود. بابت همین گزارش یک ضمانت کارشناسی با پرداخت خسارت تا ۷ روز به خریدار خودرو داده خواهد شد.

۷. در نهایت یک کارشناس حقوقی از طرف شرکت اعزام شده تا قولنامه را با رعایت تمام مسائل حقوقی در محل خودرو بنویسد. برای بعضی از خودروها امکان تعویض پلاک توسط همراه مکانیک نیز وجود دارد تا مالک حتی برای تعویض پلاک هم از منزل خود خارج نشود.

تا‌به‌حال ۱۲۶۷۶۳ نفر خودرو خود را با این روش فروخته‌اند، اگر شما می‌خواهید نفر بعدی باشید همین الان وارد این لینک شوید و درخواست خود را ثبت کنید. در ویدئو زیرمی‌توانید تجربه واقعی فروش خودروی آقای یادگاری با همراه مکانیک را ببینید.

با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا