اخبار خودرو

قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو انجام پذیرفت

قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو به انجام رسید و نتایج برندگان این قرعه کشی در سه روز آتی اعلام خواهد شد. ثبت نام کنندگان این فروش فوق العاده ایران خودرو، می توانند اسامی برندگان قرعه کشی را در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو، به آدرس esale.ikco.ir مشاهده کنند.

قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو

معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو، بابک رحمانی در این خصوص اظهار داشت: “دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو از ۹ مردادماه به مدت سه روز با عرضه پنج محصول و با ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه خودرو از طریق سایت فروش ایران خودرو صورت گرفت.”

این مقام مسئول از گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: “بیش از ۹۸۰ هزار نفر در این مرحله برای ثبت نام اقدام کردند که ۱۴ هزار نفر از آنان در مراسم قرعه کشی انتخاب شدند. با هماهنگی صورت گرفته، در این مرحله تعداد متقاضیان ذخیره برابر با منتخبان بود تا در صورت انصراف نفرات اصلی، از این لیست استفاده شود.”

بابک رحمانی تاکید کرد: “با توجه به تاکید کمیته خودروی وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت در ثبت نام خانواده‌های فاقد خودرو در این طرح، اسامی منتخبان برای صحه گذاری اطلاعات اظهار شده، به نهادهای ذیربط ارسال شد تا پس از آن، نتایج اعلام عمومی شود.”

وی افزود: “مشخصات پذیرفته شدگان نهایی در دومین طرح فروش فوق العاده، ظرف سه روز آینده در سایت فروش  ایران خودرو  به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.”

او در نهایت گفت: “منتخبان نهایی سه روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه قطعی خودرو اقدام کنند. طبق برنامه ریزی صورت گرفته، خودرو در زمان حداکثر سه ماه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا