اخبار خودروگروه های خودروسازی

قول مدیرعامل کرمان موتور به وزیر صنعت چه بود!؟

در حاشیه بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از کرمان‌موتور، گفت‌وگویی بین مدیرعامل کرمان‌موتور و وزیر صمت شکل گرفت که حاوی نکات جالب و قابل توجهی بود.

کرمان‌موتور یکی از خودروسازان بخش خصوصی است که تلاش بسیاری در تولید خودرو ایگل کرده و برنامه تولید نسخه برقی این خودرو را نیز در دستور کار دارد.

در حاشیه یکی از رویدادهای خودرویی چند وقت اخیر، گفت‌وگوی جالبی بین وزیر صمت که برای بازدید از کرمان‌موتور آمده بود و مدیرعامل کرمان‌موتور شکل گرفت که در ادامه به آن می‌پردازیم.

عباس علی آبادی که برای بازدید محصولات کرمان‌موتور از جمله خودروهای برقی این شرکت آمده بود با استقبال سامان فیروزی مدیرعامل کرمان‌موتور به بازدید از محصولات این شرکت در معیت مدیرعامل مشغول شد.

وزیر صمت در میانه بازدید و هنگامی که به خودروی ایگل رسید در خصوص زمان تولید این خودرو سوال کرد که مدیرعامل کرمان‌موتور وعده آغاز تولید تا پایان سال جاری را مطرح کرد.

همچنین علی آبادی از آغاز زمان تولید نسخه برقی این خودرو سوال کرد که مدیرعامل کرمان‌موتور تایستان سال بعد را به وزیر اعلام کرد.

وزیر نیز با تعجب از زمان کوتاه باقی مانده تا آغاز تولید خودرو برقی ایگل، سئوال را با جدیت بیشتری پرسید که با همان پاسخ مواجه شد.

در نهایت وزیر صمت با گرفتن قول آغاز تولید خودرو ایگل برقی در تابستان سال ۱۴۰۳، بازدید از محصولات کرمان‌موتور را به پایان رساند.

منبع خبر: پرشین خودرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا