اخبار خودرو

قیمت کاپرا فیس لیفت در بازار آزاد مشخص شد

کاپرا فیس لیفت پارسال در نمایشگاه خودروی مشهد معرفی شد، که تغییرات رخ داده فقط در طراحی جلوپنجره و لوگوها بود. عرضه این خودرو به تازگی آغاز شده و قیمتش در بازار به ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون رسیده است.

یکی از خودروهایی که پارسال در نمایشگاه خودروی مشهد رونمایی شد کاپرا فیس لیفت بود که از لحاظ فنی و امکاناتی فرق خاصی نسبت به کاپرا ۲ نداشت و تنها جلوپنجره و لوگوهای بکار رفته در خودرو بودند که عوض شدند. به این ترتیب بهمن موتور توانست تنها با یک تغییر کوچک در جلوپنجره، آن را با نام کاپرا فیس لیفت یا کاپرا نیوفیس به بازار عرضه کند.

کاپرا فیس لیفت در بورس کالا با چه قیمتی فروخته شد؟

در آخرین شرایط فروش این خودرو که در بستر بورس کالا و در تاریخ ۱۰ خرداد امسال صورت گرفت، کاپرا فیس لیفت با قیمت پایه ۸۴۹ میلیون وارد شد و فقط با ۱ میلیون رشد، یعنی با ۸۵۰ میلیون، فروشش خاتمه یافت. البته با احتساب هزینه های جانبی قیمت این پیکاپ برای مشتری حدود ۹۵۰ میلیون تمام می شود. به این ترتیب آخرین خریداران کاپرا فیس لیفت مبلغ ۹۵۰ میلیون را خرید این خودرو پرداخت کردند.

قیمت کاپرا فیس لیفت در بازار آزاد چه‌قدر است؟

با وجود این که کاپرا فیس لیفت فقط در بحث جلوپنجره و طراحی لوگو تغییر کرده، اما به محض ورودش به بازار آزاد در حدود ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون آگهی می شود. این در حالی است که قیمت کاپرا با فیس قبلی و مدل ۱۴۰۱، حدود ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون بود، به همین دلیل نمی شود اختلاف ۱۵۰ میلیونی برای یک مدل بالاتر و تغییر فرم جلوپنجره ها را هضم کرد.

کاپرا فیس لیفت در بورس کالا با چه قیمتی فروخته شد؟

در آخرین شرایط فروش بورسی این خودرو، کاپرا فیس لیفت با قیمت پایه ۸۴۹ میلیون وارد شد و با ۸۵۰ میلیون، فروشش خاتمه یافت. البته با احتساب هزینه های جانبی قیمت این پیکاپ برای مشتری حدود ۹۵۰ میلیون تمام می شود.

قیمت کاپرا فیس لیفت در بازار آزاد چه‌قدر است؟

با وجود این که کاپرا فیس لیفت فقط در بحث جلوپنجره و طراحی لوگو تغییر کرده، اما در بازار آزاد حدود ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون آگهی می شود. این در حالی است که قیمت کاپرا با فیس قبلی و مدل ۱۴۰۱، حدود ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون بود.

منبع خبر: پایگاه خبری اسب بخار

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا