اخبار خودرو

لاماری ایما X به بازار می‌آید

آرین موتور پارس که از ماه‌های گذشته خبر ورود نسخه آپشنال لاماری ایما را تایید کرده بود، نام و اطلاعات فنی لاماری ایما X را در وبسایت این شرکت بارگزاری کرد.

لاماری ایما که نخستین محصول آرین پارس موتور در بازار ایران بود باوجود ضعف‌هایی که از نظر فنی و امکانات رفاهی داشت اما توانست فروش خوبی را تجربه و سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص دهد.

وجود ضعف در امکانات رفاهی، مدیران این شرکت را بر آن داشت تا نسخه‌ای کامل‌تر از لاماری ایما را به بازار عرضه کنند و اسفندماه سال ۴۰۱ به طور رسمی این خبر از در نشست پایان سال آرین پارس موتور اعلام شد.

با گذشت بیش از سه ماه از تایید این خبر، اطلاعات فنی و امکانات رفاهی لاماری ایما آپشنال در سایت آرین پارس موتور بارگزاری شده است.لاماری ایما آپشنال با نام ایما X از سوی شرکت آرین پارس موتور عرضه خواهد شد.

لاماری ایما ایکس در بخش امکانات رفاهی و ایمنی به سیستم هشدار خروج از خط، سیستم هشدار برخورد از جلو، دارای شاسی یکپارچه فولادی مستحکم، سیستم تشخیص وجود مانع در نقاط کور و سقف پاناروما به همراه سانروف سه حالته تجهیز شده و موفق به دریافت ۵ ستاره ایمنی از موسسه CNCAP چین نیز شده است.

لاماری ایما ایکس در بخش فنی تفاوتی با لامماری ایما ندارد و تنها به آپشن و امکانات بیشتری مجهز شده است.

منبع خبر: پرشین خودرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا