اخبار خودروگروه های خودروسازی

مدیران خودرو با کمپین “مدیران امروز، حامی مدیران فردا” در تبریز

مدیران‌خودرو این‌بار با کمپین “مدیران امروز، حامی مدیران فردا” که در شهر اصفهان آغاز شد، در تهران، رشت و بابلسر ادامه پیدا کرد و حالا در شهر تاریخی تبریز گامی جدید و بلند در راستای فعالیت‌های خیریه‌ ام وی ام برداشته شد.

رویداد باشگاه مشتریان این شهر که در چهارم شهریور ۱۴۰۲ به‌میزبانی نمایندگی آقای نصیرالهی در عمارت تاریخی سرخه‌ای تبریز صورت گرفت، شاهد اتفاقی ویژه بود. ( آئین افتتاحیه فعالیت‌های خیریه نمایندگی ۴۸۳ مدیران‌خودرو ).

این آئین با شرکت تعدادی از مشتریان ام وی ام و مهمانانی ویژه همچون مدیرکل آموزش و پرورش، مدیر کل سازمان نوسازی مدارس، فرماندار تبریز و تعدادی از چهره‌های ماندگار این شهر همراه بود با عنوان مدیران امروز، حامی مدیران فردا برگزار شد.

در این رویداد مقرر شد، نمایندگی آقای نصیرالهی با تامین اعتبار ساخت مدرسه‌ای با ۱۲ کلاس معادل ۱۵۰ میلیارد ریال، و در دو سال آتی این مدرسه را در شهرک اندیشه تبریز دایر نماید. در حاشیه این مراسم دکتر سعادتی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اهمیت وجود خیرین در مناطق مختلف کشور، عنوان داشت: امید است به‌زودی با همکاری نمایندگی آقای نصیرالهی شاهد ساخت این مدرسه باشیم، تا قدمی جهت بهبود وضعیت کودکان و آینده سازان این مرز و بوم برداریم.

این آئین که برای اولین‌بار در سطح نمایندگی‌های مدیران‌خودرو در شهر زیبای تبریز برگزار شد، نشان از چند نکته مثبت از فعالیت‌های آتی ام وی ام داشت.

توجه ویژه به مقوله مسئولیت‌های مدنی توسط باشگاه مشتریان ام وی ام، تبدیل فعالیت‌های خیریه به سیاست‌های کلی ام وی ام و فراگیری این مدل فعالیت‌ها توسط نمایندگان این شرکت در سراسر ایران.

امیدواریم در آینده شاهد رویدادهای بیشتری از این نوع باشیم و به زودی ثمره این فعالیت‌های خیریه را در ابعاد کلان کشوری ببینیم.

منبع خبر: پرشین خودرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا