اخبار خودرو

نتایج مرحله سوم فروش خودرو سامانه یکپارچه

با اتمام زمان ثبت‌نام اولیه متقاضیان در مرحله سوم سامانه یکپارچه خودرو امروز ۱۱ شهریورماه نتایج اعلام‌شد تا روند تکمیل وجه مشتریان آغاز شود.

براساس سیاست‌گذاری وزارت‌صنعت، سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودروها از ساعت ۸ دوشنبه ششم شهریورماه برای سه‌درصد متقاضیان جامانده از مرحله دوم که خودرویی به‌آنها تخصیص پیدا نکرده است بازگشایی شد و متقاضیان ۳ روز تا پنجشنبه ۹ شهریورماه مهلت داشتند تا نسبت‌به ثبت‌نام اقدام کنند.

مطابق اعلام تقدسی مدیر سامانه‌یکپارچه خودرو، مشتریان کرمان‌موتور و مدیران‌خودرو که تحویل خودروهای آنها بعد از تابستان ۱۴۰۲ است نیز می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت‌به تغییر خودروی خود اقدام کنند. بر همین اساس از شرکت کرمان‌موتور چهار مدل خودروی جک J4 ،J7 ،S3 ،S5 و از شرکت مدیران‌خودرو پنج خودروی آریزو ۶، FX، تیگو۷، X22 و X55 برای متقاضیان درنظر گرفته شده‌است. تحویل این خودروها حداکثر سه ماهه خواهدبود و به نوعی فروش فوق‌العاده محسوب می‌شود.

با اتمام زمان ثبت‌نام اولیه متقاضیان در سامانه یکپارچه خودرو امروز ۱۱ شهریورماه نتایج اعلام شده و خریداران می‌توانند با مراجعه‌ به سامانه از جزئیات ثبت‌نام خود مطلع شوند.

منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا