اخبار خودرواطلاعیه‌های فروش

پیش فروش سایپا ۲۵ام مرداد در دو مدل خودرو ساینا S و کوئیک S

پیش فروش سایپا ۲۵ام مرداد برای دو مدل خودرو ساینا S و کوئیک S فردا شنبه، ۱۰ صبح آغاز شده و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت. برای ثبت نام در این پیش فروش، می توانید به وب سایت فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar/com مراجعه کرده و مراحل لازم را با دقت طی نمایید.

لازم به ذکر است افرادی که پیشتر در برنامه های فروش سایپا شرکت کرده و دارای نام کاربری و رمز عبور هستند، می توانند در این طرح نیز با همان اطلاعات وارد شوند.

مبلغ علی الحساب پیش پرداخت برای خودروی کوئیک S معادل ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده و این مبلغ پیش پرداخت برای خودروی ساینا S، به میزان ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.

قیمت نهایی خودرو در پیش فروش سایپا ۲۵ام مرداد نیز مطابق قیمت زمان تحویل است که طبق اطلاعیه صادر شده، هفته چهارم شهریور و مهر ماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

سود مشارکت ۶ درصد و سود انصراف ۳ درصد برای مشتریان و افرادی که در قرعه کشی نام آن‌ها بیرون آورده شود، در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که قوانین ثبت نام در این طرح پیش فروش ویژه سایپا مطابق قوانین قبلی اعلام شده است و ثبت نام کنندگان نباید اطلاعاتی مغایر واقعیت در فرم ثبت نام وارد نمایند. در غیر این صورت حتی در صورت مثبت بودن نتیجه قرعه کشی به نفع ایشان، فروش خوردو منتفی خواهد شد.

پیش از ثبت نام حتما مطالعه کنید: طریقه ثبت نام در سایت سایپا احراز هویت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا