اطلاعیه‌های فروش

طرح جدید فروش نقدی محصولات ام وی ام ویژه تیر ماه ۹۹

طبق اعلام شرکت مدیران خودرو، طرح جدید فروش نقدی محصولات ام وی ام ویژه تیر ماه ۹۹ در قالب ۹ خودروی مختلف، آغاز می‌شود. در این طرح، فروش به صورت نقدی بوده و زمان تحویل نیز ۴۵ روزه در نظر گرفته شده است.

با ایرانی کار همراه باشید.

طرح جدید فروش نقدی محصولات ام وی ام

در این طرح خودروهای اکسلنت، اکسلنت اسپرت اتوماتیک، X33 S، X33 S جدید، X22 اسپرت، X22 لاکچری، X22 دنده‌ای، X22 دنده‌ای لاکچری و MVM 315 اسپرت جای دارند که به ترتیب برای هر یک، قیمت‌های ۴۳۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان، ۴۳۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان، ۳۲۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان، ۲۹۴.۶۰۰.۰۰۰ تومان، ۲۵۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان، ۲۴۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان، ۲۲۴.۳۰۰.۰۰۰ تومان، ۲۱۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان و ۱۷۰.۸۰۰.۰۰۰ تومان اعلام شده است. همان طور که گفتیم این قیمت‌ها در قالب فروش نقدی بوده و طبق اعلام صورت گرفته از جانب شرکت مدیران خودرو، باید تحویل هر یک از این خودروها به مشتریان در موعد ۴۵ روز کاری باشد.

فروش نقدی محصولات ام وی ام

همان طور که در جدول فوق ارائه شده توسط مدیران خودرو، مشاهده می کنید؛ هر ی کاز خودروهای عرضه شده در طرح فروش نقدی مدیران خودرو، دارای ۳ سال گارانتی یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش مسافت هستند. همین طور سرویس اولیه تمام این خودروها در مراکز نمایندگی و تعمیرات مجاز مدیران خودرو و MVM، به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد. در نظر داشته باشید که انجام این سرویس اولیه رایگان، ضامن قرار گرفتن خودروی شما در گارانتی مدیران خودرو به مدت ۳ سال یا معادل ۶۰ هزار کیلومتر مسافت پیمایش شده، خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا