اطلاعیه‌های فروش

فروش وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی فروردین ۱۴۰۰ + شرایط و جزئیات

فروش وانت کارا 2000 سی سی

طبق اعلام گروه خودروسازی بهمن، فروش وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی از فردا پنج شنبه ۲۶ام فروردین ماه سال ۱۴۰۰، رأس ساعت ۹:۰۰ صبح آغاز شده و تا سه شنبه ۳۱ام فروردین ماه امسال ساعت ۱۶:۰۰ ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که در صورت عدم تکمیل ظرفیت، این مهلت تمدید خواهد شد. این فروش در مدل پیش فروش و فروش فوری وانت کارا برقرار خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شرایط فروش وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی

پیش فروش وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی

مطابق دوره‌های قبلی، پیش فروش این خودرو در دو مدل وانت کارا تک کابین و وانت کارا دو کابین، تنها به صورت اینترنتی و از طریق ایرانی کار، پرتال جامع خودروی کشور به آدرس http://Bahman.iranecar.com انجام خواهد پذیرفت.

همین طور مطابق دوره‌های گذشته، قواعد بخشنامه‌ای به عنوان پیش شرط شرکت در این پیش فروش گروه خودروسازی بهمن برقرار است. در صورتی که اشخاص بدون لحاظ این شروط یا با ارائه اطلاعات نادرست، نسبت به ثبت نام اقدام کنند، مورد ثبت نام ملغی شده و وجه مسترد خواهد شد.

پیش فروش وانت کارا 2000 سی سی

فروش فوری وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی

فروش فوری وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی نیز از فردا پنج شنبه ساعت ۹:۰۰ صبح آغاز شده و تا روز ۳۱ام فروردین ماه ساعت ۱۶:۰۰ ادامه خواهد داشت. همین طور در صورت عدم تکمیل ظرفیت، این مهلت نیز تمدید می‌گردد. در این الگوی فروش خودروهای وانت کارا تک کابین تیپ ۳ فرمان هیدرولیک با تجهیزات، وانت کارا دو کابین تیپ ۳ فرمان هیدرولیک با تجهیزات و کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل حضور دارند.

زمان تحویل

لازم به ذکر است که این خودروها پس از فروش قطعی، در مدت زمان ۲۰ روز کاری، به مشتری تحویل داده خواهند شد. به علاوه خریداران باید پس از ثبت نام و فروش وجه، در مدت حداکثر ۴۸ ساعت کاری، مدارک خود را به شکل کامل و بدون نقص، به عامیلت محل تحویل خودرو، ارائه نمایند.

نکته: به موجب این روش فروش، خریدار مطلع و آگاه می‌گردد که می‌باید کلیه وجوه پرداختی را از آدرس اینترنتی معرفی شده و صرفا به صورت اینترنتی در وجه شرکت بهمن موتور واریز و تحویل نماید. بدیهی است در صورت عدم رعایت این موضوع، بیعی فی مابین طرفین منعقد نشده و در نتیجه شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خریدار نخواهد داشت.

فروش نقدی کارا 2000 سی سی

فروش اعتباری اینترنتی وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی

فروش اعتباری اینترنتی وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی با قیمت قطعی از فردا پنج شنبه ۲۶ام فروردین ماه ساعت ۹:۰۰ صبح تا سه شنبه ۳۱ام فروردین ماه ساعت ۱۶:۰۰ و تا زمان تکمیل ظرفیت، جریان خواهد داشت. زمان تحویل این خودروها هفته دوم خرداد ۱۴۰۰ اعلام شده است و مدل‌های خودروی وانت کارا حاضر در این فروش اعتباری و شرایط فروش را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

نکته: در این مدل فروش اعتباری، یک فقره چک ضمانت به مجموعه مبلغ اقساط در وجه شرکت بهمن موتور از مشتری دریافت خواهد شد و شرایط بازپرداخت نیز به شکل ۱۸ ماهه به همراه دو سال بیمه بدنه خواهد بود.

فروش اعتباری اینترنتی وانت کارا 2000 سی سی

فروش اعتباری اینترنتی وانت کارا 2000 سی سی

ضوابط ثبت نام در فروش گروه خودروسازی بهمن

 • ثبت نام از طریق آدرس‌های فوق انجام و سایر مراحل (تشکیل پرونده، تحویل خودرو و مدارک و …) در عاملیت انتخاب شده صورت می‌پذیرد.
 • ظرفیت فروش هر عاملیت بدون سهمیه می‌باشد.
 • در این روش فروش امکان ثبت نام با کدملی و یا شناسه ملی عاملیت میسر نمی‌باشد.
 • در این روش فروش، الزام تطابق آدرس و شهر شماره گذاری متقاضی با استان‌های مجاز فروش عاملیت لحاظ گردیده است.
 • در این روش فروش امکان واگذاری به غیر، تا یک مرتبه و با ارائه اقرارنامه محضری فراهم خواهد بود.
 • با توجه به اینکه احتمال دارد، برخی از کارت‌های بانکی دارای سقف پرداخت باشند، لازم است تا پیش از اقدام به ثبت نام، از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل نمایند.
 • به موجب این روش فروش، متقاضی مطلع و آگاه می‌گردد که می‌باید کلیه وجوه پرداختی را از آدرس اینترنتی معرفی شده و صرفاً به صورت اینترنتی در وجه شرکت بهمن موتور واریز نماید. بدیهی است در صورت عدم رعایت این موضوع، بیعی فی مابین طرفین منعقد نشده و در نتیجه شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال متقاضی نخواهد داشت.
 • پرداخت هرگونه وجه یا امتیازی توسط متقاضی به عاملیت قبل از عقد قرارداد مجاز نمی‌باشد. لذا عاملیت حق دریافت هیچگونه وجه یا امتیازی را از متقاضی ندارد. در صورت تخلف عاملیت از هر یک از موارد مذکور هیچگونه تعهدی برای شرکت ایجاد نشده و کلیه مسئولیت‌ها و عواقب آن بر عهده پرداخت کننده و عاملیت است.
 • واریز وجه ما به التفاوت خودرو پس از اعمال سود مشارکت برای پیش پرداخت بر اساس قیمت زمان تحویل در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد و شامل مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث می‌باشد. بدیهی است هرگونه افزایش ناشی از الزامات قانونی و استانداردها نظیر هزینه‌های بیمه شخص ثالث، شماره گذاری، تجهیزات، آپشن و… که منجر به افزایش بهای فروش خودرو شود می­باید توسط متقاضی پرداخت گردد. موعد تحویل خودرو در صورت تکمیل وجه مطابق با دعوتنامه و رعایت مفاد دعوتنامه، تیر ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.
 • پس از ثبت نام و واریز وجوه، امکان تغییر رنگ، تغییر عاملیت، تغییر خودروی متقاضیی شده، تغییر شرایط خرید وجود ندارد.
 • پرداخت هر گونه هزینه ناشی از قصور یا تقصیر متقاضی به تشخیص شرکت مانند اصلاح سند خودرو و غیره برعهده متقاضی خواهد بود. ارائه خدمات جانبی فروش نظیر اصلاح مغایرت شماره گذاری و سند، تنظیم سند واگذاری یا فسخ ( انصراف) ، پارکینگ و غیره منوط به پرداخت وجه توسط متقاضی مطابق بخشنامه های شرکت می‌باشد.
 • متقاضی پس از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه پیش پرداخت قرارداد، می باید ظرف ۴۸ ساعت کاری نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل ها و آیین نامه های شرکت به عاملیت محل تحویل (انتخابی در هنگام ثبت نام) اقدام نمایند. در صورت عدم رعایت این موضوع کلیه عواقب ناشی از آن بر عهده متقاضی بوده ، شرکت مسئولیتی در تحویل خودرو در بازه متعهد شده نخواهد داشت و در صورت بروز تاخیر در  تحویل، سود مشارکت و جریمه دیرکرد به پرداختی متقاضی تعلق نخواهد گرفت.
 • متقاضی به شرکت اختیار داده خودروی مورد معامله را قبل از تحویل ، نزد بیمه گر منتخب شرکت، بیمه ثالث کرده و هزینه آن از متقاضی اخذ خواهد شد
 • متقاضی موظف است حداکثر ظرف ۷۲ ساعت پس از اعلام شرکت از طریق پیامک و یا تماس عاملیت، نسبت به دریافت دعوتنامه از عاملیت و تکمیل وجه مطابق مهلت مندرج در دعوتنامه اقدام نماید. در صورت عدم واریز مبلغ مذکور در مهلت فوق، شرکت مجاز به فسخ قرارداد خواهد بود. همزمان با صدور دعوتنامه، محاسبه سود مشارکت متوقف و به متقاضی تعلق نخواهد گرفت. هرگونه تغییر در هزینه های فوق الذکر و یا هزینه تجهیزات و نصب آن به علت الزامات قانونی و یا رعایت استانداردهای اجباری، بر عهده متقاضی می­باشد.
 • متقاضی می باید حداکثر ظرف ۳ روز کاری پس از اعلام شرکت / عاملیت، مبنی بر آماده تحویل بودن خودرو، نسبت به دریافت و خروج آن از محل تحویل، اقدام نماید. پس از سپری شدن مهلت مذکور، شرکت/ عاملیت نماینده متقاضی محسوب و می­تواند خودرو را به پارکینگ عمومی منتقل نموده و کلیه هزینه­های نگهداری، بارگیری و حمل بر عهده متقاضی است. مسئولیت هرگونه آسیب دیدگی و خسارت وارده به خودرو ناشی از حمل، توقف و غیره، بر عهده متقاضی است. در صورت عدم انتقال به پارکینگ عمومی، متقاضی ملزم به پرداخت هزینه پارکینگ و حمل و نقل مطابق بخشنامه­های ابلاغی از سوی شرکت خواهد بود. در صورت سپری شدن ۳۰ روز کاری از زمان اعلام آماده تحویل بودن خودرو و عدم دریافت آن توسط متقاضی، برخی از قطعات خودرو (باتری، تایر و قطعات لاستیکی) از شمول گارانتی خارج شده و شرکت در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت.
 • خودرو به هیچ وجه بدون پلاک به عاملیت و یا متقاضی تحویل داده نخواهد شد.
 • در صورت انجام کامل تمامی موارد مندرج در قرارداد فروش، متقاضی حق فسخ قرارداد را صرفا تا قبل از تخصیص خودرو دارد. در صورت فسخ، نرخ سود انصراف براساس دستورالعمل و نظامات آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو موضوع تصویب نامه شماره ۷۴۱۵/ت۵۱۶۸۱ مورخ ۲۸/۰۱/۹۵ هیات وزیران تعیین شده و متقاضی حق هرگونه ادعا و اعتراضی را خود سلب و اسقاط نموده است. در این صورت وجه دریافتی به انضمام سود انصراف ، حداکثر ظرف ۲۰ روز کاری پس از ثبت فسخ، به متقاضی پرداخت می گردد. فسخ متقاضی قبل از مدت یک ماه از زمان انعقاد قرارداد ، مشمول سود انصراف نمی شود.
 • در صورت بـروز هـرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو، معادل ۲.۵% (ماهانه) جریمه تاخیر به صورت روزشمار برای وجه نقدی پرداختی متقاضی محاسبه و طی ۷ روز کاری قابل پرداخت خواهد بود. سود تاخیر تنها به پرونده هایی تعلق می گیرد که ارسال مـدارک متقاضی و پرداختی های وی برابر شرایط این بخشنامه صورت گرفته باشد.
 • صدور شناسنامه مالکیت، کارت خودرو و کارت سوخت توسط واحد شماره گذاری پلیس راهور ناجا انجام می پذیرد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.
 • در صورتی که اطلاعات وارد شده متقاضیان نهایی، ناقص و یا فاقد صحت باشد و یا به هر دلیلی وجوه پرداختی به صورت کامل و مطابق بخشنامه نباشد، شرکت بهمن موتور تعهدی در خصوص واگذاری خودرو نخواهد داشت و مجاز به ابطال قرارداد بصورت یکطرفه و عودت وجه به حساب مبدا خواهد بود.
 • تخصیص خودرو ـ منوط به کامل بودن مدارک و واریز کامل وجه خودرو و ارائه مستندات پرداخت ـ بر اساس اولویت ثبت نام و واریز وجه خواهد بود.
 • در صورتی که پس از دریافت پرونده و مستندات ، به علت کسری و یا نواقص مدارک ، امکان تخصیص خودرو و شماره گذاری میسر نباشد، متقاضی موظف است حداکثر طی ۷ روز کاری نسبت به تکمیل مدارک شماره گذاری (طبق قوانین راهور ناجا) اقدام نماید، پس از انقضای مدت مذکور و عدم رفع کسری و یا نواقص، شرکت می تواند نسبت به ابطال سند و تخصیص خودرو به شخص یا اشخاص دیگر اقدام کند. در صورت گذشت بیش از ۳۰ روز از زمان اعلام کسری و یا نواقص پرونده و عدم تکمیل آن در موعد فوق توسط متقاضی ، شرکت می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید. جهت مدت زمانی که فرآیند تخصیص و تحویل خودرو به علت کسری مدارک ارائه شده متقاضی، به تعویق/توقف بینجامد و شرکت قرارداد را فسخ نکند هیچگونه تحت عنوان سود دیرکرد، تاخیر در تحویل ، سود انصراف، اجرت المثل، عدم النفع، خسارت و غیره به متقاضی تعلق نمی گیرد.
 • در صورتی که متقاضی تعهدات خود را با تاخیر انجام دهد، هیچ گونه وجهی تحت عنوان اجرت المثل، عدم النفع، خسارت ناشی از تاخیر در انجام تعهدات و تاخیر در تسلیم مبیع و مانند آن، به متقاضی تعلق نمی گیرد و نامبرده هر گونه ادعای حقی را در این خصوص از خود سلب و اسقاط نمود.
 • متقاضی می تواند جهت کسب اطلاعات از مشخصات عاملیت های مجاز ، وضعیت قرارداد، صدور سند و پلاک خودروی ثبت نامی خود به سایت اینترنتی bahman.ir مراجعه نماید.
 • مشخصات فنی و سایر امکانات خودرو از طریق سایت شرکت بهمن موتور به نشانی bahman.ir قابل رویت می باشد.
 • مشخصات ظاهری بیرونی و مشخصات ظاهری داخلی و سایر امکانات خودرو منطبق با تیپ خودروی مورد تقاضا ـ که در زمان تنظیم توافق نامه مشخص گردیده ـ ملاک تحویل خودرو خواهد بود و هر گونه مغایرت احتمالی مشخصات خودروی تحویلی با کاتالوگ ها و بروشورها و آگهی های منتشره، تعهدی برای شرکت ایجاد نمی کند. متقاضی طرح هرگونه ادعای معارضی را از خود سلب و اسقاط نمود.
 • تکمیل و تایید فرم قرارداد فروش، می باید توسط متقاضی در حضور عامل صورت پذیرد. همچنین اخذ امضاء و اثر انگشت متقاضی در ذیل تمامی برگه های قرارداد و مهر و امضاء عامل الزامی است.
 • در صورت تحقق فورس ماژور از جمله تحریم، جنگ، اعتصاب، سیل، زلزله، حوادث غیر مترقبه و غیره، اگر شرکت قادر به تولید و تحویل خودرو/خودروهای ثبت نامی ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ وقوع فورس ماژور نباشد ـ در صورت موافقت طرفین ـ بجای آن/آنها از سایر خودرو/خودروهای تولیدی شرکت با رعایت شرایط قانونی و قراردادی آن/آنها به متقاضی واگذار می شود؛ در غیر این صورت، ضمن حق فسخ قرارداد توسط هریک از طرفین، وجه پرداختی به متقاضی مسترد شده و هیچگونه سود و خسارتی به متقاضی/ متقاضیان تعلق نمی گیرد.
 • این روش فروش بدون حصول تمامی شرایط مندرج، فاقد اعتبار بوده و تعهدی برای شرکت ایجاد نمی کند.
 • عاملیت محترم می باید این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت متقاضیان قرار دهد.

مدارک جهت ثبت نام در پیش فروش وانت کارا ۲۰۰۰ CC

مدارک برای ثبت نام در پیش فروش گروه بهمن به شرح زیر هستند:

۱-      تکمیل و تایید فرم قرارداد فروش توسط متقاضی می باید در حضور عامل صورت پذیرد همچنین اخذ امضاء و اثر انگشت متقاضی در ذیل تمامی برگه های قرارداد و مهر و امضاء عامل الزامی است.

۲-      ارائه کد ملی، کدپستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه متقاضی در زمان ثبت نام الزامی است.

۳-      کپی شناسنامه، کارت ملی متقاضی و صفحه توضیحات ـ در صورت داشتن ـ  الزامی است.

۴-      مدارک احراز سکونت می باید مطابق با بخشنامه راهور ناجا و اطلاعیه های صادر شده از سوی بهمن موتور، تنظیم و در زمان تکمیل وجه دعوتنامه ارائه گردد.

۵-      اخذ حداقل یک شماره شبا (۲۴رقمی) به همراه نام بانک مربوطه به نام متقاضی و ثبت در برگه ثبت نام متقاضی توسط عاملیت، الزامی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا