اخبار خودرو

۱۰ وانت و شاسی بلند برتر در آمریکای شمالی در نیمسال اول ۲۰۱۹

در این مقاله بررسی ۱۰ خودرو برتر که در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به انتخاب مردم در آمریکای شمالی محبوب بوده اند میپردازیم. این خودرو ها در کلاس وانت و شاسی بلند ها میباشد.

این خودرو ها در حال حاضر در حالت فروش فوق العاده در آمریکای شمالی هستند.با این حال این خودرو ها نسبت به سال گذشته ۱.۳ درصد افزایش فروش داشته اند.

۱۰- هیوندای توسان
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۱۳,۷۰۸ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۶.۴ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۹- دوج گرند کاروان
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۱۵,۹۴۳ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۲۲.۷ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۸- نیسان روگ
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۱۹,۴۵۷ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۱۳.۲ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۷- فورد اسکیپ
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۲۰,۹۹۶ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۱۱.۱ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۶- جی‌ام‌سی سیررا
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۲۲,۹۹۵ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۲۲.۷ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۵- شورولت سیلورادو
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۲۴,۴۵۲ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۱۹.۱ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۴- هوندا CR-V
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۲۷,۵۸۱ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۱.۶ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۳- تویوتا RAV4
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۳۱,۹۳۳ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۲۰ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۲- رم تراک
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۴۶,۷۱۵ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۴ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

۱- فورد سری اف
این خودرو در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ به طور کلی ۷۴,۹۰۵ دستگاه فروخته است که این میزان به اندازه ۳.۶ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش داشته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا