اخبار خودرواطلاعیه‌های فروشگروه های خودروسازی

آغاز طرح‌های فروش بدون قرعه کشی محصولات سایپا ویژه شهریور ۱۴۰۱

سایپا طرح‌های فروش بدون قرعه کشی محصولات خود را از فردا آغاز می‌کند.

در طرح فروش فوری و فوق‌العاده ویژه متقاضیان عادی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خودرو خوردوهای شاهین G، سایپا ۱۵۱ SE با موتورM13، کوییک پلاس با پیربکس اتوماتیک، کوییک R با گیربکس اتوماتیک و کوییک R با گیربکس معمولی با موعد تحول ۳۰ تا ۹۰ روز کاری عرضه می‌شود.

همچنین در طرح پیش یکساله ویژه متقاضیان عادی و طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خودروهای شاهین، ساینا S، کوییک S، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک R با گیربکس اتوماتیک، کوییک با گیربکس معمولی، کویی ک R با گیربکس معمولی و سایپا ۱۵۱ SE با موتورM13 را با موعد تحویل بین دی۱۴۰۱ تا تیر ماه ۱۴۰۲ عرضه می‌کند.

متقاضیان محترم از ساعت ۱۱ روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/  پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام / پیش ثبت نام اقدام نمایند.

لازم بذکر است امکان پیش ثبت نام در طرح های مربوط به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به مدت ۷ روز فعال بوده و در خصوص ثبت نام سایر روش‌های فروش تا زمان تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام وجود دارد.

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا