اخبار خودروگروه های خودروسازی

اجرای طرح خدمات امداد نوروزی جاده‌ای سایپا از ۲۴ اسفند

طرح خدمات امداد نوروزی سایپا با حضور امدادگران جاده‌ای از ۲۴ اسفند سال جاری تا ۱۴ فروردین ماه سال آینده با شعار «راه، همراه می‌ خواهد» اجرا می‌شود.

کوروش پارسا معین، مدیرعامل امداد خودرو سایپا در آیین طرح خدمات امداد نوروزی ۱۴۰۳،‌ گفت: در این طرح تلاش شده تا به صورت عملیاتی در دو بخش تخصصی و رفتاری اقدامات مناسبی به مردم عزیز ارایه شود.

او با بیان اینکه تمامی نرم‌افزار امدادرسانان ارتقاء داده شده و همکاران به دستگاه دیاگ مجهز شده‌اند،‌ افزود: در سال جاری، ناوگان امدادرسانی گروه سایپا ۱۰۰درصد افزایش یافته است. از سویی آموزش خودروهای هیبریدی برای همکاران امدادرسان در برنامه کاری قرار گرفته؛ برای سال آینده نیز آموزش‌های تخصصی‌تری در نظر گرفته شده‌است.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا تاکید کرد: امدادرسانان تلاش می‌کنند که در بحث تخصصی امداد خواه کمک کنند و همچنین طبق آموزش‌هایی که دیده‌اند به لحاظ روانشناسی و رفتای به مشتریان و امدادخواهان یاری می‌رسانند تا سفری دلپذیر و خاطره‌انگیز را تجربه کنند. همچنین گروه‌های مجازی همدلی با امدادرسانان ایجاد شده تا با بهبود شرایط آنها امکان خدمات‌رسانی در ایام تعطیلات نوروزی به خوبی مهیا شود.

او با بیان اینکه تمامی خودروهای امدادرسان با برچسب سایپا مشخص شده‌اند،‌ گفت: در ایام تعطیلات میانگین زمان خدمات رسانی به امدادخواهان در سراسر کشورزیر نیم ساعت خواهد بود و این عدد در زمان خارج از تعطیلات ۱۵ دقیقه است. تمام عاملیت‌های مجاز، دفاتر منطقه‌ای و نمایندگی‌ها در سراسر کشور از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ آماده خدمات‌رسانی به هموطنان هستند و همچنین در هر استان تعدادی از نمایندگی‌ها به صورت شبانه‌روزی خدمات ارایه می‌دهند.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا عنوان کرد: طرح خدمات و امداد نوروزی ۱۴۰۳گروه سایپا توسط ۸۰۰ ناوگان امدادرسان انجام خواهد شد. امدادرسانان با استقرار در مکانی مشخص و جانمایی درست در نقاط مختلف کشور بهترین خدمات را ارایه خواهند کرد و همچنین در راستای تکریم مشتریان و امداد خواهان بعد از انجام خدمات، هدایایی به رسم یادبود به آنها تقدیم خواهد شد.

او گفت: در خدمات‌رسانی افزایش قیمت نداریم و طبق نرخ مصوب به تمامی خودروهای کشور امداد رسانی خواهیم داشت و در صورت نیاز به خدمات تخصصی‌تر به نمایندگی‌های مربوطه منتقل خواهیم کرد.

اطلس در میان ناوگان امدادی

گروه خودروسازی سایپا برای نشان دادن کیفیت محصول جدید خود یعنی اطلس، آن را راهی ناوگان امدادی کرده است. با آغاز طرح امداد نوروزی نارنجی پوشان جاده مخصوص مالکان خودروها و مشتریان این محصول شاهد عرضه خدمت این خودرو خواهند بود، اطلس سایپا به تازگی وارد سامانه برای عرضه به بازار شده است. پیش‌بینی‌ها حاکی از رشد موفقیت این خودرو در زمان ورود به بازار است. زیرا کیفیت اطلس نسبت به محصولات قبلی این گروه خودروسازی رشد داشته و احتمالا نیاز مشتریان را مرتفع کند.

هموطنان می‌توانند در ایام تعطیلات نوروز از ۲۴ اسفند تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ به صورت شبانه‌روزی با شماره ۰۹۶۵۵۰ و ۸۴۴۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند و از خدمات امداد خودرو گروه سایپا بهره‌مند شوند.

گفتنی است، در مراسم افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی ۱۴۰۳ محمود سهیل نژاد، عضو هیات مدیره گروه سایپا، فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ، جمعی از خانواده شهدا و مدیران ارشد گروه سایپا حضور داشتند.

سایپا نیوز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا