اخبار خودرو

توقف معاملات در بازار خودرو

تشدید بیماری کرونا و اغاز پیک پنجم این بیماری عاملی شده تا اصناف امروز تصمیم به تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی بگیرند. برهمین اساس و مطابق ابلاغیه اتاق اصناف ایران به جز گروه کالایی یک اصناف گروه دو سه و چهار از امروز ۱۳ تیرماه تا رفع تشدید بیماری در شهر تهران تعطیل شده اند.

همین موضوع عاملی شده تا نمایشگاه داران خودرو نیز تعطیل و به نوعی معاملات در بازار خودرو که در رکود قابل توجهی به سر می برد متوقف شود. البته در روال گذشته که نمایشگاه های خودرو به دلیل بیماری کرونا تعطیل بودند برخی خرید های خود را از طریق بازارهای غیررسمی انجام می دادند. ولی این بار ثبات قیمت ها رکود در بازار عاملی شده تا خریداران تمایلی به خرید خودرو آن هم در شرایط فعلی نداشته باشند.

درحال حاضر، پراید ۱۱۱ با قیمت ۱۳۴ میلیون تومان، پژو پارس سال ۲۳۳ میلیون تومان، سمند ال ایکس ۲۰۶ میلیون تومان، تیباصندوقدار ۱۳۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶تیپ پنج ۲۶۷ میلیون تومان پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۳۸۰ میلیون تومان و پژو ۲۰۶تیپ دو ۲۰۴میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

علاوه براین، ساینا دنده ای ۱۴۶ میلیون تومان، سمند ای اف سون ۲۲۹ میلیون تومان، و رانا پلاس ۲۴۴ میلیون تومان به فروش می رسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا