اخبار خودرو

رونمایی از ۴ خودرو جدید سایپا و ایران خودرو

رونمایی از ۴ خودرو جدید سایپا و ایران خودرو – امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ در حاشیه جلسه هیات دولت و با حضور جناب آقای حسن روحانی رئیس جمهوری، ایران خودرو و سایپا از ۴ محصول جدید رونمایی کردند.

رونمایی از ۴ خودرو جدید سایپا و ایران خودرو – در این مراسم از پروژه k132 و دنا پلاس توربو اتوماتیک ایران خودرو رونمایی و سایپا از رهام، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، شاسی بلند کراس کانتری رونمایی شد.

رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: اقدامات لازم برای پیش فروش این خودروها انجام شده است و به زودی پیش فروش آنها آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: این خودروها با استاندارد های روز جهانی منطبق هستند و مصرف بنزین آنها نسبت به خودروهای قبلی به مراتب کمتر است.

نکته جالب اینجاست که کراس اوور سایپا و محصول جدید ایران خودرو برای اولین بار است در معرض دید رسانه ها قرار می گیرند. این خودروها احتمالا امسال در سبد فروش شرکت های سایپا و ایران خودرو قرار گیرد. تا به این لحظه اطلاعات فنی این خودرو ارائه نشده است. در این مراسم از پروژه k132 و دنا پلاس توربو اتوماتیک ایران خودرو رونمایی و سایپا از رهام، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، شاسی بلند کراس کانتری رونمایی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا