اخبار خودرواطلاعیه‌های فروش

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد

به این مقاله امتیاز دهید

شرکت کرمان موتور فروش اقساطی ۳ محصول خود از دوشنبه ۲۱ تیر خبر داد.

به گزارش عصر ایران در  این طرح فروش ۳ محصول جک اس ۵ جدید با موتور ۱۵۰۰ ، جک اس ۳ و جک جی ۴ بصورت مشارکت در تولید اقساطی عرضه می شود.

در شرایط جدید فروش کرمان موتور، قیمت جک S5  جدید فیس لیفت ۷۴۹ میلیون تومان اعلام شده است و رقم قابل پرداخت در مرحله ثبت نام ۱۴۹ میلیون تومان اعلام شده است.

همچنین در طرح فروش  مشارکت در تولید جکS3 به صورت اقساطی قیمت این خودرو  ۵۰۹ میلیون تومان و زمان تحویل نیز دی ماه ۱۴۰۰ اعلام شده است. جک J4  نیز دیگر محصول عرضه شده در این طرح فروش است که با قیمت  ۳۳۹ میلیون تومان و موعد تحویل دی ماه عرضه شده است.

براساس این گزارش، فروش سه محصول مذکور بصورت اینترنتی و بر روی سایت این شرکت انجام می شود.

پس از ۶ سال حضورجک S5 در بازار ایران ،کرمان موتور برنامه عرضه نوع فیس لیفت این خودرو را در دستور کار قرا داده و فروش این خودرو آغاز شد.

مهمترین تغییر جک S5 جدید را باید تغییر موتور آن دانست زیرا پیشرانه خودرو  از ۲ لیتر به ۱.۵ لیتر البته با فناورهای جدید جایگزین شده است.

موتور جدید جک S5 از نوع ۱.۵ لیتری توربو شارژ است که با فناوری پاشش سوخت مستقیم ( GDI )همراه است. در نمونه های فعلی موتور ۲ لیتری خودرو توان تولید ۱۷۴ اسب بخار  با گشتاور ۲۵۵ تا ۲۶۰ نیوتون متر را دارد که در جک S5 فیس لیفت نیز موتور ۱.۵ لیتری جدید توان تولیدهمین میزان اسب بخار قدرت با گشتاور ۲۵۱ نیوتون متر را دارا است.

در نمای ظاهری جک S5 جدید بیشترین تغییر را در بخش جلوی خودرو به خود می بیند . طراحی جلو پنجره تغییر کرده و سپر های جدید هم ظاهر به روز تری را القاء می کنند. همچنین چراغ روشنایی روز هم در نمای جلو به این خودرو اضافه شده است.

فروش اقساطی 3 خودرو کرمان موتور

فروش اقساطی 3 خودرو کرمان موتور

فروش اقساطی 3 خودرو کرمان موتور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا