اخبار خودرواطلاعیه‌های فروش

فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه فروردین ۱۴۰۱

بخشنامه فروش فوق العاده سایپا ویژه فروردین ۱۴۰۱، از فردا دوشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۹، ساعت ۹ صبح به مدت ۲ شبانه روز کامل برقرار خواهد بود. متقاضیان محترم می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند.

توجه: متقاضیانی که از خرداد ماه سال ۹۹ تا کنون جهت شرکت در روش فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید؛ نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده و از منتخبین طرح های مذکر نبوده اند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

شرایط بخشنامه

  1. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو می باشد.)
  2. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم هستند.
  3. امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.
  4. متقاضی طی ۴۸ مال گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.
  5. امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (پلاک نصب روی خودرو) میسر نمی باشد.
  6. متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، ضمن کم لم یکن تلقی شدن ثبت نام، تا ۳ سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا