اخبار خودرواطلاعیه‌های فروش

فروش نقدی محصولات بهمن دیزل – مهر۱۴۰۱

شرکت بهمن دیزل از فروش نقدی کامیون‌های شیلر ۶ تن، فورس ۶ تن، فورس ۶ تن کابین خوابدار، امپاور و مینی‌بوس سحر پلاس با رنگ سفید خبر داد.

بر اساس اعلامیه بهمن دیزل، ثبت نام نقدی کامیون شیلر۶ تن، کامیون فورس ۶ تن خوابدار و بدون خواب، کشنده مدرن و پرقدرت امپاور و مینی‌بوس سحر پلاس با قیمت قطعی و ظرفیت محدود، به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل و با شرایط اعلام شده ارائه می‌شود.

بر این اساس، کامیون شیلر ۶ تن با قیمت ۹،۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال، کامیون فورس ۶ تن با قیمت ۹،۸۰۱،۶۷۰،۰۰۰ ریال، کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار با قیمت ۱۰،۲۰۲،۱۲۰،۰۰۰ ریال، کشنده امپاور با قیمت ۳۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال و مینی‌بوس سحر پلاس با قیمت ۱۵،۸۰۴،۸۹۰،۰۰۰ ریال به فروش می‌رسد. این قیمت‌ها بدون درکاربری محصولات فوق است.

ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی بوده و از طریق پرتال جامع ایرانی کار (bahman.iranecar.com) قابل انجام است. تحویل این خودروها هفته دوم آذرماه سال ۱۴۰۱ اعلام‌ شده است.

شرکت بهمن دیزل شروطی را مطابق موارد مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا تشریح شده، قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام متقاضی از سوی شرکت بهمن دیزل به صورت یکطرفه فسخ خواهد شد و وجه واریز شده به حساب مبداً مسترد خواهد شد.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا